Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedés? Akárhonnan, csak...

Ismerkedés? Akárhonnan, csak pasikkal a 30-40-es korosztályból! Bárhonnan az országból.

Figyelt kérdés
Azért akárhonnan, mert én is és gondolom az itt lévő ismerkedős pasik is elég mobilisak. Bár alapszabály, hogy ha találkozóra kerül a sor, a pasi jön elsőnek 🙂. Nő vagyok egyébként, a többit privátban!
jún. 19. 11:34
1 2
 1/14 anonim válasza:
Csak beszélgetésre nem?
jún. 19. 11:37
 2/14 anonim válasza:
Te hány eves vagy? Hány pasit keresel?
jún. 19. 11:39
 3/14 A kérdező kommentje:

1! Ismerkedek. És ami alakul.

2! Nyilván egy pasit szeretnék jobban megismerni , de itt szűrni kell őket.

jún. 19. 11:42
 4/14 anonim válasza:
Normális értékrendű 44 éves ápolt intelligens férfi vagyok Budapest mellől. Hasonló hölgyel ismerkednék. 😊
jún. 19. 12:06
 5/14 A kérdező kommentje:
4! Sok sikert!
jún. 19. 12:12
 6/14 anonim válasza:
Kösz, jól van! Nem úgy, mint te.
jún. 19. 12:25
 7/14 anonim válasza:
Ingyenes vagy fizetős a zegz?
jún. 19. 12:35
 8/14 anonim válasza:
Nekem már a pasi szó 4x leírva is elég red fleg.
jún. 19. 13:05
 9/14 anonim válasza:
Mi a baj a kerdezovel amugy? Szerintem ez egy normalis kerdes, es a valaszai is azok a kommentekre...
jún. 19. 13:09
 10/14 anonim válasza:
Hát akkor kezdj el vele beszélgetni, és hamarosan megtudod. És nem ez miatt a kérdés miatt szálltak rá úgy látom, hanem a napokban sok hasonló kérdése is volt, ami végül mindig balhéba torkollott. Provokatív és fura az egész ember, ajánlom figyelmedbe a ma reggeli mondja már meg valaki ez miért van kérdést.
jún. 19. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!