Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akivel összetudné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel összetudnék jönni?

Figyelt kérdés
Ott tart az ügy hogy rajtam múlik mi lesz, viszont a hölgy irigy még velem szemben is és ez nagyon kiábrándító. Halálra van így ítélve ez a kapcsolat? Az elején még jó lehet utána meg csak szenvedés?

jún. 18. 21:02
 1/6 anonim válasza:
53%
Azért irigy, mert te összejöhetnél vele és ő pedig nem tud összejönni magával? 😶😶🤔
jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt egy dolog egy tárgy amivel örömet tudott volna nekem okozni és nem engedtte hogy használjam. (nem sexuális dolog)
jún. 18. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 Nagyon nem mindegy miről van szó és mi rá az indoka.Ettől még nem feltétlenül irigy.
jún. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felejds el a lányokat. Legyèl aszexuális. Minden problémád letudva.
jún. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Na ja...nem mindegy milyen tárgy.

A motorom pl senkinek nem adnám oda meg a borotvám, kávéfőzőt viszont használhatod.

N

jún. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
5 Én nem is használnám a mocid. Csecsemő lelkű vagyok és amondó vagyok a négy kerék a tuti. Tehát járgány tekintetében négykéz lábú vagyok. 😅 Azonban minden nap tisztára moshatnám és ha esetleg maradna is rajta egy apró folt seggre pacsiznatnál. S főzhetnék neked kávét is. Jó komornyikod lennék. Lenne munka Főnök Asszonyom? 😀 F33
jún. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!