Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik országban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik országban él a legtöbb incel/nőknél sikertelen férfi?

Figyelt kérdés

Én arra gondolok hogy valahol a távol keleten, Japán, Dél-Korea. Ők eleve a testalkatuk miatt (alacsonyak, kevésbé szőrösek) nem nagyon jönnek be a külföldi nőknek sem, nem véletlen hogy a társadalmuk is öregszik.

Meglepő lehet de harmadiknak Oroszországra gondolok, a nők onnan szinte vadásznak a külföldi férfiakra csak hogy kiszabaduljanak abból a nyomorból és agymosásból pláne ha egy külföldi pasi jobb parti mint az ottaniak.



jún. 23. 16:14
A kérdező szavazást indított:
Japán
Dél-Korea
Kina
Oroszország
USA
Magyarország
33 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
A japán meg a koreai férfiak nem jönnek be külföldieknek? :O Melyik világon?
jún. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem Magyarország. Bár Japán híres erről, de ott már eléggé elterjedtek az ultraélethű szexrobotok, szóval szerintem ott már ez nem újkeletű.
jún. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Kinaban, az egykepolitika okozta ferfitobblet miatt, nagysagrendileg 40 millio. Utana India kb. 26 millio.



40F incel

jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Ej, pedig úgy éreztem, ez a kérdés Magyarországra lesz kihegyezve, mert ugyebár csak a magyar nők ilyen................. (ide pedig ízlés szerint a szokásos nőgyülölet különböző variációi behelyettesítve, ízlés szerint).
jún. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

1. Japánoknál sajnos nagyon sok az a férfi, akinek sérült q szexualitása. Vagy az mennyire normális, hogy vékony, kislány testű nőkre gerjednek és kiskorú bugyijaikat veszik? Na ugye..


Pedig én imádom a japan kultúrát, de ez sok!

jún. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Japan +1
jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Én borítékolom, hogy Kínában, mert ott tényleg van durva férfitöbblet az egygyerekes politika eredménye miatt (ott még mindig a fiúgyermek az értékes, ezért sok család megölte addig a lánygyerekeit, amíg fiút nem szültek).
jún. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem túl bizalomgerjesztő ez a Kina, atomhatalom, erős hadiiparral és hadsereggel.
jún. 23. 16:51
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kína és India szerintem is.
jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%
Itt a gyakori kérdéseken. xD
jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!