Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan nő, aki ismerked...

Van itt olyan nő, aki ismerkedne velem? Budapest és környékéről. 30/F

Figyelt kérdés

Szeretek olvasni, filmet és sorozatot nézni, moziba járni. Egyedül élek, tudok főzni, mosni.😇🤣 Komoly kapcsolatot keresek.


Átlagos külsejű vagyok, 175/70. Fekete haj, barna szem.



jún. 18. 19:05
1 2
 11/14 anonim válasza:

#6: Én hatvanegynéhány kilós vagyok férfiként, és én pl. nem szeretnék magam mellé egy egymázsás nőt, pedig társkeresőkön szinte csak olyanok néznek meg, akikről lerí, hogy nem az én súlycsoportom. Azzal nincs baj, ha valaki 70-75 kiló körül van, de ennél több már szerintem ne legyen. Csak ugye azon is megsértődnek, ha ezt szóvá tesszük. Szerintem egy nőnek nem kell 50 kilósnak lennie, de az se jó, ha elhízott, márpedig ha mondjuk egy 170 centis nő 80 kilós, már túlsúlyosnak minősül.

Az átlagos vagy az alatti nőknek is csak a külső számít, nekem pasiként társkeresőkön pl. szinte semmi sikerem sincs. Párszor megnéznek (azok is vagy "c" kategóriás emberek, vagy nálam jóval kövérebbek), de átlagos nőkkel szinte alig van kontaktom, egyszer-kétszer visszaírnak, ha írok nekik, de egyébként semmi, pedig nem vagyok ronda, és még tanultnak is minősülnék. Ráadásul az eddigi tapasztalataim szerint sokszor pont az átlagos nők a legszemetebbek, én nagyon sok megalázó és bunkó dolgot kaptam már tőlük.

Engem a nagy mellek (mármint a hatalmasak) nem hoznak lázba, sokkal jobban izgat az, ha természetesek, de közepes vagy akár kisebb méretűek. Sőt, olyan lány is tetszett már, akinek szinte semmi melle sem volt. A diploma megléte sem elvárás, anélkül is lehet értelmes valaki, és diplomával is lehet s*gghülye. De azért általánosságban elmondható, hogy aki magasabb végzettséggel rendelkezik, az talán nagyobb eséllyel nyitott az intelligensebb programokra, és nem ragad le a Bunyós Pityu koncerteken való csápolásnál.

jún. 19. 11:15
 12/14 anonim válasza:

10. Azért csalódás, mivel nagyon sok nem normális.


Ha nem vagy 10/10 nő, örülj hogy bárki szoba áll veled. :)

jún. 19. 11:22
 13/14 anonim válasza:

"Ha nem vagy 10/10 nő, örülj hogy bárki szoba áll veled. :)"


Na jó te trollkodsz. Teljesen életszerűtlen amit írsz, manapság amikor az összes átlag alatti nőre is folyamatosan írnak, simpelik, lájkolják és körberajongják érdemtelenül. Részben ettől is szállt el ennyire az egójuk, meg még pár másik jelenkori civilizációs ártalomtól, mint a tinder és társai. Befejeztem a veled való beszélgetést.

jún. 19. 11:25
 14/14 anonim válasza:

13. Neked nagyon fáj, ha esetleg egy nem modell kinézetű novel foglalkoznak? Nőlj már fel..


Kinek nagy az egója? Nézz már rá inkább az instamodellekre, akik onlyfansből élnek.. te és a hozzád hasonló emberek miatt keresnek milliókat.

jún. 19. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!