Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan nő, aki ismerked...

Van itt olyan nő, aki ismerkedne velem? Budapest és környékéről. 30/F

Figyelt kérdés

Szeretek olvasni, filmet és sorozatot nézni, moziba járni. Egyedül élek, tudok főzni, mosni.😇🤣 Komoly kapcsolatot keresek.


Átlagos külsejű vagyok, 175/70. Fekete haj, barna szem.



jún. 18. 19:05
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ha átlagos külsejű vagy, akkor semmibe fognak venni (sajnos), plusz azt fogják rád mondani, hogy unalmas életed lehet. A mai nők nagy részének egy plakátfiú kell, aki népszerű, lehet vele villogni, luxusutakra menni stb. De azért sok sikert, hátha véletlenül akad itt egy normális nő is.
jún. 18. 19:48
 2/14 anonim válasza:
1. Dehogy fogják semmibe venni. Fejezd már be a nők elleni lejárató kampányt. Hülye vagy?
jún. 18. 19:54
 3/14 anonim válasza:
#2: Nem vagyok hülye. És nem kell lejáratni a nőket, lejáratják ők saját magukat (tisztelet a kivételnek). Kíváncsi lennék, hány nő írt a kérdezőnek.
jún. 18. 20:53
 4/14 anonim válasza:
3. Én nő vagyok. De te semmit nem tudsz a nőkről, hogyan választanak. Felszínes vagy, úgy állítod be az embert mintha mindenki goldigger lenne. Ez undorító..
jún. 18. 23:49
 5/14 anonim válasza:
#4: Azt gondolsz, amit akarsz. Te a saját tapasztalataidból indulsz ki, én a sajátjaimból. A nők nagy része is felszínes, a legtöbbnél az átlagos férfi valami modellnél kezdődik. Az átlagos külsejű férfiakra a többség rá sem néz, társkeresőkön meg főleg nem. De kérdezd meg a kérdezőt, vajon hány nő írt neki epekedve. Gyanítom, egy sem. És egyébként nem csak nekem vannak ilyen rossz tapasztalataim.
jún. 19. 08:32
 6/14 anonim válasza:
5. Számomra a legtöbb férfi felszínes. Ha valaki több mint 50kg akkor dagadt, ha nincsenek nagy mellei már nem rúghatabdába, emellett legyen 2-3 diplomája is a nőnek, vagy buta!
jún. 19. 09:27
 7/14 anonim válasza:
6-os ebben tudod mi a vicces? A legtöbb férfi abszolút nem ilyen, hanem akiket mostanra a legtöbb egymást majmoló nő akar megkaparintani magának top pasik, na ők ilyenek! Mert megtehetik hogy válogatnak, és tényleg a nagy mell vékony derék fitneszes test amit ezek után elvárnak. De ez kb a férfiak 5-10%-a, a legfelső polc. Az hogy ti ebből általánosítotok hogy ez kell a férfiaknak, az csak a saját szegénységi bizonyítványotok lesz. Részben azért hogy csak őket tekintitek férfinek és róluk általánosítotok, részben pedig azért, mert ennyire magatokból indultok ki a felszínességgel és tökéletességet elvárással. Oké vannak még a fogalmatlanok is akik abszolút nem top pasik de divatból azt hangoztatják nagy csöcs vékony derék stb, de ezeknek meg csak a szája nagy, nem tudják mit beszélnek. Ők sem válogatnának valójában, hanem elmennének az átlagos nővel is. Ha az egyáltalán szóba állna velük mostanra, vagy meglátná őket, mert annyira fennhordja valamiért az orrát hogy lassan már az is extra lesz :D Na ez lett a jelenkori női mentalitás nagyon sokaknak.
jún. 19. 10:24
 8/14 anonim válasza:

7. Bárkit kérdezek, neki csak a külsőt számít. Akkor is ha 10/5 q pasi és a többi. Szóval nekem ne gyere ezzel!


Én az altag emberekről beszélek, nekik mindig a tökéletes kell, a modell nő.



Nekem nem kell top pasi, de az átlag pasi is csalódás.

jún. 19. 10:30
 9/14 anonim válasza:
Ezek a bárkik ezek egészen véletlenül nem kis éretlen, de kanos tinédzserek? Mert nekem a szájhős kocsmázó ismerősök is sokszor ezt mondják hogy nagy segg vékony derék stb, megy az arcoskodás, de a valóság aztán mindig teljesen mást mutat. Átlagos nőik vannak amikor összejönnek valakivel, hiszen ez a realitás és ezt ők is nagyon jól tudják, szavak ide vagy oda.
jún. 19. 11:05
 10/14 anonim válasza:

"Nekem nem kell top pasi, de az átlag pasi is csalódás."


Tehát top pasi kell csak még annyi sincs benned hogy őszintén kimondd, hiszen az átlag pasi is csalódás mivel nem tökéletes :D Vag akkor hogy is van ez?

jún. 19. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!