Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen mit jelent, hogy 24...

Tinderen mit jelent, hogy 24 óra maradt?

Figyelt kérdés
Van a lajk elkuldve "menupont" vagy minek hívjam. Ott van, akit en húztam jobbra, de ő engem nem és írja, hogy hány ora maradt. 24bol számol vissza. Ez mit jelent? Ha 24 órán belül nem húz ő is jobbra, akkor már nem is fogja látni később? (tudom, hiú remény,ha eddig nem..) de azok, akik engem jobbra húztak nekem nem tűnnek el 24 óra múlva, hanem akár még egy hónap múlva is vidszatudom keresni.

jún. 12. 14:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
9/10 ez miért vigasztaljon? Egyébként nem fogok belehalni azért, csak egy kicsit :D
jún. 14. 12:44
 12/16 A kérdező kommentje:
Hah 9/11 nem volt igazad. Nem fogjátok elhinni mi tortent. Elfelejtettem a srácot, nem is neztem a tindert kb. azota, hogy letettem róla, hogy matchelünk. Erre most megnyitottam és ott áll TŐLE az üzi 23.-a óta😭🥲 hát tegnap visszaírtam, de lehet mostmeg már ő nem fog válaszolni. Mindenesetre kiváncsi vagyok.
júl. 2. 10:43
 13/16 A kérdező kommentje:
Na válaszolt. Remélem valaki még viszatér ide követni az eseményeket. 🤣🤣
júl. 3. 19:16
 14/16 anonim válasza:
Jelen xd hát lehet úgy volt vele ehh jóvanakkor :D és nem is nézte meg azóta. Majd csak.
júl. 4. 12:08
 15/16 A kérdező kommentje:
Már válaszolt :p
júl. 4. 16:46
 16/16 anonim válasza:
Na mázlista :D
júl. 4. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!