Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Igen hízásra hajlamos férfi...

Igen hízásra hajlamos férfi vagyok, hetente feljön kb. 1-1.5 kg. Vannak itt olyan lányok, akiknek az ismerkedésben ez nem lenne zavaró tényező?

Figyelt kérdés
Régóta sok sport mellett is híztam havi 2-3 kg-t akárhogy is táplálkoztam. Azelőtt szégyeltem, de most már elfogadom, hogy gyarapszom. Van itt olyan lány, aki esetleg hasnoló helyzetben van, vagy akit nem zavarna?

jún. 10. 09:21
1 2
 11/13 anonim válasza:

Azért a genetika igenis számít. Persze a problémákat kezelni is kell, de ettől még van, aki alapból könnyebben hízik. Nekem is nagyon sokáig tartott elfogadni és úgy változtatni, hogy legalább szinten tudjam tartani a súlyomat. Nyilván így is kövér vagyok, de már nem zavar úgy, mint régen. Elegem lett belőle, hogy harcoljak saját magammal.

Egyébként nekem tetszettek mindig a husis pasik. Mondjuk nyilván nem a kórosan elhízottak, de ha olyan alkat, mint én, azt teljesen rendben. Ha arányos, kifejezetten szexi is.

jún. 10. 12:28
 12/13 anonim válasza:

Ha szinten tudod tartani, akkor fogyni is tudnál :).

Persze könnyebb bemagyarázni, hogy a csüngő háj a szexi, mint egy formás és vagy egészséges alkatért küzdeni...

jún. 10. 12:45
 13/13 anonim válasza:

Csak olvasok és bámulok.

Hetene feljön 1-1,5 kilo?

Gondolom most sem vagy egy ropi alkat, és szilveszterig még van 26 hét.

26x1,5.......az majd' 40 kiló

Újévre meg lesz a vágósúly!😮

jún. 28. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!