Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Igen hízásra hajlamos férfi...

Igen hízásra hajlamos férfi vagyok, hetente feljön kb. 1-1.5 kg. Vannak itt olyan lányok, akiknek az ismerkedésben ez nem lenne zavaró tényező?

Figyelt kérdés
Régóta sok sport mellett is híztam havi 2-3 kg-t akárhogy is táplálkoztam. Azelőtt szégyeltem, de most már elfogadom, hogy gyarapszom. Van itt olyan lány, aki esetleg hasnoló helyzetben van, vagy akit nem zavarna?

jún. 10. 09:21
1 2
 1/13 anonim válasza:

Ha több kalóriát égetsz el, mint amennyit beviszel, akkor fogyni fogsz. Tehát, ne egyél annyit. Esetleg vizsgáltasd ki magad, hogy minden rendben van-e, mert csak úgy nem hízik senki, hacsak nem beteg, vagy többet eszik, mint amennyit kéne.


Egyébként szerintem a hozzád hasonló kövér csajoknak jöhetnek be a kövér srácok.


Leírnád légyszi, hogy egy nap mit és mennyit eszel?

Remélem tisztában vagy azzal, hogy a túlsúly egészségkárosító hatással lesz rád, tehát jó lenne, ha nem hagynád annyiban a dolgot. De a te dolgot, viszont, ha szeretsz orvoshoz járni, akkor az rendben.

jún. 10. 09:25
 2/13 anonim válasza:

És akkor a végtelenségig hízol? Vagy hogyan kell elképzelni azt, hogy minden hónapban felmegy 2-3 kg?

Engem nem zavar, ha valakin van valamennyi túlsúly, csak ne legyen kifejezetten kövér. És persze figyeljen oda magára, ne hagyja el magát.

jún. 10. 09:30
 3/13 anonim válasza:
Szoktál kalóriát számolni? Mert én nőként szintén hízásra hajlamos vagyok, gyerekkorom óta túlsúlyos voltam (meg picit vagyok is) de mégis odafigyelek és így simán le tudok adni pár kilót. Mielőtt nem kezdtem el komolyan számolni minden egyes kis kalóriát, nem is fogtam fel hogy mennyire sokat be lehet vinni mondjuk egy kis nasival.
jún. 10. 09:37
 4/13 anonim válasza:

Utolsó vagyok, bocsánat, közben a lényegre nem válaszoltam.


Sok lánynak bejönnek a ducibb, apatest típusú férfiak viszont van egy szint ami felett egyszerűen nem néz ki jól. Ha tényleg törődsz magaddal meg azzal hogy kinek tetszel, akkor nem hízol meg mondjuk 10-20 kg feleslegnél többet. Utána is találhatsz barátnőt természetesen de ne számíts 10/10-es modellekre, a kövér emberek nem számítanak vonzónak (tapasztalatból mondom, sokkal több embernek tetszem mióta lefogytam) és a csúnya emberekkel, leginkább a férfiakkal csak csúnya lányok jönnek össze.

jún. 10. 09:41
 5/13 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigyproblémáim vannak és zsírszegényen eszekmost van rajtam 10 kg felesleg
jún. 10. 09:48
 6/13 anonim válasza:

5: Na, látod, akkor mégiscsak van valami oka. Ez nem hajlam, hanem betegség.

Ha kezelik a problémádat, rendszeresen jársz orvoshoz, betartok az utasítsokat, akkor rendbe fogsz jönni.

jún. 10. 09:52
 7/13 A kérdező kommentje:
Remélem, tudnak valahogy segíteni. Szerintem évek óta van ez a dolog, de sajnos nagyon nem szeretek orvoshoz járni. Szerinted a gyógyser segíthet?
jún. 10. 09:55
 8/13 anonim válasza:
7: Persze, csak úgy magától nem fog megoldódni.
jún. 10. 10:05
 9/13 anonim válasza:

Tehát, ha egy nő összejön veled, akkor számolhat azzal, hogy minden évfordulókor a partnere 52-78 kilóval nehezebb, ergó mégegy ember súlyával gyarapodott?

Ez szerinted pedig jól van ez így, igaz? :)

Nem a körülményeket kell megváltoztatnod, nem a dagadt seg*ed kéne megmozdítani, hanem keresni valakit, aki ebben a beteg, lusta, aberrált elgondolásban még támogat is? :) Erre vágysz?

Végülis könnyebb, mint a daga*t seg*ed megmozdítani és dolgozni.

jún. 10. 10:53
 10/13 anonim válasza:
10 kg plusz van rajtad, ugy,hogy heti 1 kg min felmegy rad, es evek ota tart az allapot? Hogy jon ki a matek?
jún. 10. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!