Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért várják el a nők, hogy...

Miért várják el a nők, hogy 20 évesen anyagilag független legyek?

Figyelt kérdés
Tinderen volt két ilyen. Én 20 éves vagyok, kint van a profilomon, hogy egyetemen tanulok. Egyik árufeltöltő, másik pincér. Mind a kettő kérdezgette, hogy egyedül élek-e, van-e lakásom, autóm. Aztán amikor mondtam, hogy nincs, akkor megy a finnyáskodás. Az elsővel még elmentem randizni, de az ilyeneket azóta hanyagolom. 20 évesen egyetemistaként miért kéne saját lakásomnak lennie?

máj. 23. 20:09
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Hat azert egy arufeltoltonek ne legyen nagy pofaja egy jövendőbeli mernok elott
máj. 24. 23:55
 22/31 anonim válasza:
mert a csajok többsége anyagias és elvárja a pénzt a kapcsolatért cserébe
máj. 25. 09:05
 23/31 anonim válasza:
Teljesen jogos, hogy életképes párt akarnak maguknak. Ha nem tudsz megfelelni az elvárásoknak, azért nem a lányokat kell hibáztatni, hanem magadon kéne segíteni.
máj. 25. 15:02
 24/31 A kérdező kommentje:
Magamat kell hibáztatni, mert nem egy gazdag családból származom?
máj. 25. 16:47
 25/31 Kedves Vezető válasza:

Dehogy is, szerintem kicsit idősebb korosztállyal is foglalkozhatsz, pl 30+..

Ott már túl vannak pár dolgon.

Nagyobb a mag akiknek nem annyi az összértéke hogy fiatal, és szép.

Csak a kiscsajok megszokták hogy apu kinyalja a sggüket, aztán idősebb paliktól is ezt szokják meg.

máj. 25. 17:09
 26/31 Kedves Vezető válasza:

*Ezért van az a jól látható jelenség, hogy középkorú faszik 18-25 évesekkel vannak. Egész gyerekkorában egy középkorú faszi nylta a sggét, ezek nem nagyon nőttek fel. Vannak kivételek persze, de mégis ez az általános ma, sajnos.

Többnyire megszokják azt hogy Férfi=Pénz.

máj. 25. 17:17
 27/31 anonim válasza:
Menozni akarnak a baratnojuknek ha kifognak egy 20 eves gyereket lakassal meg kocsival
máj. 25. 17:30
 28/31 anonim válasza:

jómódú családból származol, Szüleimtől kaptam Pesten egy lakást egyetemi éveimre és valóban több csaj próbál közelebb kerülni hozzám, mikor megtudják, hogy egyedül élek egy lakásban. Amúgy volt pár csaj, akikkel volt komolyabb kapcsolatom, de nem halmoztam el őket, így hamar vége is lett. Volt, aki nehezményezte, hogy miért vonattal járok fel Pestre, miért nem az autómmal. De azon is akadt ki csaj, mikor nyaralást nem akartam 100%-ban állni, hanem felesben. A műkörmöktől, meg 100 kg sminktől az arcon meg undorodom alapból.

Amúgy, ha más családba születtem volna, tuti nekem se lenne se autóm, se lakásom, szóval az ilyen csajok jobb ha a középkorú férfiakat választják.

máj. 25. 18:11
 29/31 anonim válasza:
Nem attól függ, hogy milyen csalàdból származol. Itt inkább arról van szó, hogy aki 20 éves koráig nem tudott meggazdagodni, az soha nem fog.
máj. 26. 09:33
 30/31 anonim válasza:
Ez egy k**va nagy baromság!
máj. 26. 10:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!