Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiatalon hol tudnèk ismerkedni?

Fiatalon hol tudnèk ismerkedni?

Figyelt kérdés
Elèggè bonyolult helyzetben vagyok. 20 èves vagyok ès nem volt mèg baràtnőm, de nagyon vàgyom egy kapcsolatra. sokàig a külsőm miatt nem mertem nyitni lányok felè, de úgymond mindent “megcsinàltam” màr magamon, ès nem nagykèpűségből de bőven àtlag feletti vagyok, ezzel a rèsszel már nincs gondom. de az a helyzet hogy egy kis vàrosban lakom ami inkább falu, ès itt eddig egy lányra írtam rá, de a baràti tàrsasága egyből elkezdett rólam hazudnozni olyanokat ami nem igaz, ennek ellenére találkoztunk és tartjuk is a kapcsolatot, de újra összejött az exével úgyhogy belőle nem lesz semmi. több lánnyal nem nagyon szeretnèk emiatt ebből a városból ismerkedni, mert egyből hazugságokat talàlnak ki féltékenységből. pàr napja regisztráltam társkeresőkre, de nincs rólam sok kép, ès én élőbe tényleg lényegesen jobban nézek ki, és arra megy ki az egész hogy előfizessek mert nem làtom különben ki lájkolt. úghogy ezektől nagy csodàt nem vàrok. baràti köröm sincs, 1 fiú baràtom van, meg inkább idősebbek úghogy baráti körből sem tudok ismerkedni. vannak a szórakozóhelyek, de ott nem hiszem hogy tudnék találni komoly kapcsolatot. már dolgozom, de az emberek 90%-a férfi, a maradék nők meg nem az én korosztályom. úgyhogy jelenleg fogalmam sincs hol tudnék elkezdeni ismerkedni és nagyon nagy nyomás van rajtam. instagramon meg írkáljak rá random mindenkire? de pl ott is hogy találjak környékbeli lányokat? valakinek valami tipp aki esetleg hasonló helyzetben volt ?
febr. 2. 22:19
 1/5 anonim válasza:
Közeli megyeszékhelyre elbuszozni szombaton-vasárnap például, múzeumok, kiállítások látogatása, sose tudhatod kivel hol találkozol.
febr. 3. 05:27
 2/5 anonim válasza:
melyik városban laksz?
febr. 3. 10:30
 3/5 anonim válasza:
Ha bőven átlag felett lennél akkor nem lenne ilyen gondod
febr. 3. 14:31
 4/5 anonim válasza:

Merre laksz?

Szimpatikusnak tűnsz.

febr. 3. 20:41
 5/5 anonim válasza:
Sehol
febr. 22. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!