Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Bp-i, 40-es, de nagyon fiatalo...

Bp-i, 40-es, de nagyon fiatalos, energikus férfi ismerkedne hölgyekkel. Egy randi? :D

Figyelt kérdés
Nem alkoholizáló, nem dohányos, nem pocakos vagy kopaszodó. Álpolt, 177/80, egyedülalló, nem mamahoteles, gyermektelen és IT mérnök vagyok. Ha szeretnél még saját gyereket és családot (és eddig még nincs) az előny.. :D

2023. aug. 1. 14:48
1 2
 1/16 anonim válasza:
Meddig bírod az ágyban?
2023. aug. 1. 18:37
 2/16 anonim válasza:
A kérdező nem tudom meddig, de én gyakorlatilag amíg fel nem kelek belőle.
2023. aug. 1. 20:33
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen ez nálam is így van... 8-10 óra gond nélkül szokott menni :D
2023. aug. 1. 21:13
 4/16 anonim válasza:
Egészen szimpatikus volt amíg el nem érkeztünk a családalapításhoz
2023. aug. 2. 15:03
 5/16 anonim válasza:
#4 Ezt így egy nap alatt? :)
2023. aug. 2. 19:08
 6/16 anonim válasza:

4-es: Aki meg nem szeretne családot, azzal az lenne a bajod, hogy nem IT mérnök és csak 200 körül keres...


Aki nem mamahoteles, az albérletben lakik vagy lakáshitelt fizet és nincs vagyona, akinek meg lehull majd a jövőben némi örökség és apuci néha a zsebébe nyom 10-20-30 ezreket akkor is, ha éppen nincs munkája és le van égve, az meg mamahoteles és azt veszi rossz néven, ha nem megy a házimunka (főleg, mikor te költözöl hozzá) vagy nem tudod elviselni az anyóst (nagy duzzogva azért élvezed a 100+ négyzetméteres családi ház feelingjét és megzabálod a főztjét)...


Persze ha nem talált be egyik sem, akkor ne vedd magadra. De általában ezek a jellemzőek.

2023. aug. 3. 11:48
 7/16 anonim válasza:

Igen sajnos a magyar társkeresők és elsősorban a hölgyek egy nagy része - bár legtöbbje átlagos - mégis valami különleges pasira vágyik. Mert hát megérdemlik. Neha teljesen összeférhetetlen tulajdonságokkal... Legyen határozott de gyengéd... ezen röhögök a legtöbbet :D


Ha gyereket akar akkor az a baj, ha nem akkor az.


Aztán megy a válogatás a végtelenségig. Ja nem csak 60 éves korig :) Mert mondig van jobb pasi.


A végén szerintem sok nő azt sem tudja már kit keres. De a legtöbb férfi hülye persze. Csak a normálisok éppen szóba se jöhetnek. :D Mint pl a hirdető. Végül senki nem lesz elég jó hozzájuk.


Én az USA-ban lekéstem a gépet hazafelé. Aznap estere Tinderen találtam csajt aki kisegített. Pár óra alatt. És egy tök romantikus mini randi lett belőle. Ott is aludtam vele egy ágyban és másnap kézenfogva megmutta a környeket a tengerpartot.


Ez magyar viszonylatban a sok válogatós nő miatt szinte nekem is meseszerű volt. Ott Tinderen annyi közös találat volt és beszélgetés ami itton fél év alatt sem jött utána össze. Ugyanazokkal a képekkel, csak tört angolság helyett magyarul bemutatkozva.


Egszerűen Magyarország tele van (tisztelet a kivételnek) válogatós kiralylányokkal.


Itthon valami gáz ahogy a csajok (valahol a pasik is) ismerkednek válogatnak. De mindegy Ők is ugyanúgy megszívják az életben csak ez boldogít. Jelentős részük magányosan és család nélkül fog megöregedni. :D :D


Jaja. Válogassatok csal kinek mennyi... van még 10-20-30 év erre :D

2023. aug. 3. 18:41
 8/16 anonim válasza:

#7 Nem lehet, hogy az USÁban védik a törvények és a társadalom annyira a nőket, hogy ne féljenek már egy szimpla randira is gázsprayvel menni? Hogy ott a férfiak is vannak annyira kulturáltak, hogy emberszámba veszik a nőket és nem várják el a szexet, csak mert fizettek a csajnak egy kólát? Hogy ott nyugodtan mernek ismerkedni a nők, mert ha nem tudják magukról levakarni a zaklató pasit, akkor bizalommal fordulhatnak a rendőrséghez?


Ami az ismerkedést illeti, itthon elég nagy visszatartó erő mind az áldozathibáztatás a társadalom részéről, ha esetleg az ismerkedés nemi erőszakkal vagy zaklatással végződik, továbbá az is, hogy a rendőrségre sem lehet számítani, ha valami baj történne. Az átlag magyar férfi nőgyűlölő attitűdjéről és felsőbbrendűségi komplexusáról már nem is beszélve.

2023. aug. 3. 18:58
 9/16 anonim válasza:

"Nem lehet, hogy az USÁban védik a törvények és a társadalom annyira a nőket, hogy ne féljenek már egy szimpla randira is gázsprayvel menni?"


Nem lehet, hogy itthon annyira sötét a népesség többsége és még ingerli magát bulvár-bűnügy rovatokkal, hogy azt hiszi a világ egy nagyon veszélyes hely, miközben a valóság az, hogy még a ténylegesen veszélyes helyeken is többnyire azokkal történik ilyesmi, akik


- belekeveredtek valamibe (nyilván ezt nem fogják elmesélni a rendőröknek a vallomásban, vagy erősen kozmetikázva, kihagynak bizonyos részleteket... tudom, tudom, erre jön az áldozathibáztatás, mint érv, de azért az évek meg a rutin sajnos azt igazolja, hogy Dr. House szavaival éljek: "A beteg hazudik." csak itt az áldozat az, aki sokszor elkeni a sz..rt úgymond." és ezzel nem a bűnözőt védem, hanem csak kijelentem, hogy számos eset elkerülhető lett volna. Pont mint egy baleset, de ott is lesittelhetjük a betont, vagy a villamost, azzal a helyzeten nem változtatunk.


Pont ezzel a társadalmi szintű mimózasággal érjük el, hogy az egyik oldalon lassan már egy padon magányosan könyvet olvasó nőt sem lehet leszólítani metoo botrány nélkül, a másik oldalon meg a ténylegesen bűnöző embercsempész azzal védekezik, hogy a csaj akart BDSM-et.


"és nem várják el a szexet, csak mert fizettek a csajnak egy kólát?"


Arrafelé a nőnek sem esik le a korona a fejéről, ha ő fizet vagy fizeti a sajátját, illetve - bár nyilván az ottani jólét is közrejátszik - nem terjednek olyan tuti tippek, hogy nőként ne fizess szálásért, csak Tinderezz egyet és ha végképp rossz a felhozatal, csak akkor foglalj valahol. Vagy egyetemista lányként hogyan oldd meg a kajádat akár minden nap, ha a szülőktől arra adott pénzt inkább fesztiválra költenéd mekiben meg dolgozzon aki bánat.


"mert ha nem tudják magukról levakarni a zaklató pasit, akkor bizalommal fordulhatnak a rendőrséghez?"


Itthon is fordulhat, csak éppen a rendőrség nem fog neki 0-24 testőrséget biztosítani, ellátja tanácsokkal, amit persze nem fogad meg, hanem az első dolga még jól meg is írni neki Messengeren, hogy "Voltam a rendőrségen te kutya!" hogy méginkább hergeljen egy amúgy is agresszív embert. Esetleg még azt is hozzáteszi, hogy "Azt is elmondtam neki, hogy a Józsi haveroddal drogoztok" hogy még a Józsi is bosszút esküdjön ellene, aki drogdíler.


Valóban kár, hogy itthon nem lehet bemondásra elzáratni 72 órára valakit, bár gyanítom, hogy ha bevezetnék is a rejtett erőforrás használná elsőként, mint mikor a hajléktalan azért tört kirakatokat vagy viselkedett törvénysértően, hogy ezáltal vigye be valaki meleg helyre és kapjon enni. Csak éppen a rendőrörs nem hajléktalanmelegedő.


Azt nem veszik sajnos figyelembe ezek a hópiheként, pszichológia-szakkönyveken szocializálódott mintacsaládban felnőtt hercegnők, hogy az állam csak "one-size-fit-all" megoldásokat tud hozni törvényi úton és bár senki nem vitatja, hogy érzelmileg mennyire megviselték ezek a dolgok őhercegnőségét, de érdemes lenne megfontolni, hogy ő maga kiálljon magáért és ne az állam/adófizetők pénzén várja a csodát, a sült galambot, hogy ironikus módon olyan emberek tegyenek rendet, akiket amúgy lenéz (rendőrök).


Egy virágzó jóléti társadalomban, ahol a Lánchidat is swarowski kristályokkal díszítenék talán lenne rá keret és apparátus, hogy az empatikus és demokratikus rendőr rászóljon az eltévelyedett zaklatóra, hogy "Mi a bánata víg polgár?" és így egy Nahel sem halt volna meg a fénybunkótól, de a realitások talaján a jelenben maradva vannak ennél sokkal nagyobb problémák...


Hogy úgy mondjam, a süllyedő Titanicon ne csodálkozz, ha keveseket érdekel, hogy neked kihűlt a homárpástétom és amúgy is rágós.

2023. aug. 3. 23:02
 10/16 anonim válasza:
#9 Szépen visszatoltad az összes felelősséget a nőkre, hiába a férfiakat terheli az. Ez a másik rohadt nagy probléma ebben az országban, hogy a férfiak nagyon nagy része soha semmiért nem hajlandó vállalni a felelősséget. Mindig, minden a nő hibája, mindenért a nő a felelős. Inkább véded te is a sértett önérzeted ahelyett, hogy belátnád, igen is van okuk félni itthon a nőknek. Ehelyett a valós problémákat elbagatellizálod, a bántalmazás áldozatait lehópihézed, a zaklatókat, erőszaktevőket mosdatod. Ez rohadt nagy probléma, emellett egy elég gerinctelen hozzáállás is.
2023. aug. 4. 07:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!