Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Katonákkal hol lehet ismerkedni?

Katonákkal hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem tudjátok hol lehet a legjobban ismerkedni katonákkal? (23/L)

jan. 1. 00:15
1 2
 11/20 anonim válasza:

Nem igazán ajánlom. Sokan erőszakosak. Rendőrökkel, katonákkal nagyon óvatos kell lenni. Statisztikák szerint a top3-ban vannak, akik bántalmazzák a partnerüket.

Tudom nem ez volt a kérdés, de fiatal vagy, így gondoltam erről tudnod kell, mielőtt kifejezetten ilyen pasit akarsz keresnj magadnak

jan. 2. 01:38
 12/20 anonim válasza:

Ez mekkora baromság #11

Itt vagyok. Katona vagyok, de egy empatikus türelmes embernek vallom magam.

jan. 2. 06:04
 13/20 anonim válasza:
Én katona vagyok a Call of Duty-ban szívesen ismerekedek veled.😉
jan. 2. 11:03
 14/20 A kérdező kommentje:

11. Igen erről én is hallottam, de persze nagyon is tisztelet a kivételnek.


12. Ugyebár ez nem azt jelenti, hogy mindenki ilyen, csak könnyebben megtörténik az ilyesmi. Pl. Az orvosokról az a hír járja, hogy ők nagyon hamar megcsalják a párjukat, de sok ismerősöm nagyon kedves és sosem csalná meg a párját

jan. 2. 12:32
 15/20 anonim válasza:

#12: Nem lehetsz valami eszes, ha azt gondolod baromság, csak mert épp rád nem igaz. Nézz statisztikákat:)


Kérdező: a kommented/reakciód alapján értelmesnek tűnsz, úgy tűnik nem kell félteni. Tinderen szerintem vannak mindenféle népek, én láttam már több katonát is


Mikor még tindereztem, több orvosba belefutottam, beszélgettünk és nem viccelek, mindről kiderült, hogy valami elmebeteg perverz alak (a lehető legrosszabb értelemben) vagy egy hazudozó szarházi vagy van felesége, amit elfelejtett említeni az elején. Szóval sztereotípiák, hírek ide vagy oda, érdekes módon nekem is csak negatív tapasztalataim voltak velük. Ami többeknél feltűnt, az az ilyen már elég deviáns szexuális vágyak. Pedig én túlzás nélkül mondthatom, hogy nagyon nyitott nő vagyok, meg 'perverz' stb., de amit ezek nyomnak, már tényleg beteges. És hát igen, sokszor a feleség mellett...

jan. 2. 12:45
 16/20 A kérdező kommentje:
15. Sajnos magam is tapasztaltam különböző társkereső oldalakon az ilyesmit főleg az orvosoknál, hogy van amúgy párjuk, csak ő épp nem tud erről vagy épp pont, hogy hármas kapcsolatot keres, meg mindenféle beteges dolgot, ami nekem is sok volt pedig én magam is kimondottan nyitott vagyok szexuális téren.
jan. 2. 12:50
 17/20 anonim válasza:

16: igen, és az az érdekes, hogy más pasiknál nem nagyon láttam ilyeneket szexualitásban. Sőt, inkább azt tapasztalom, hogy nálam visszafogottabb a nagyrészük.

Igen, én is belefutottam 3-asozni akaró orvosba. Esküszöm ezek után már félve megyek be az sztk-ba. Ezek az emberek ott vannak és felveszik az átlagos kedves orvos állarcukat:D

jan. 2. 12:56
 18/20 anonim válasza:
17 naponta is össze futsz velük többel is, csak nincsenek orvos ruhában
jan. 2. 13:55
 19/20 anonim válasza:
Minél közelebb vagy egy laktanyához annál nagyobb eséllyel futsz bele egybe. Ergó az olyan városokban ahol van helyőrség, edzőterem, szórakozóhely stb.
febr. 16. 14:44
 20/20 anonim válasza:
Ukrajnában.
okt. 11. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!