Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék ismerkedni rendőrök...

Hol tudnék ismerkedni rendőrökkel, katonákkal, egyenruhásokkal?

Figyelt kérdés

Imponálnak nekem az egyenruhások, de tudom, sok buta is van köztük mint mindenhol, így nem csak az egyenruha számít nyilván, de megismerkednék normálisabbakkal, van aki tudja, hol lehet velük?:)

Utcán , szolgálaton kívül...


Nyilván fiatal húszas kategóriában:)


2015. máj. 1. 22:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Metrón láttam hármat múltkor :D
2015. máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Rendőr iskolában, katonai főiskolán...
2015. máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Kezeket a falra, lábakat szét!
2015. máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nézd meg hol vannak laktanyák és azokban a városokban bárhol... de pénteken délután és vasránap estefelé rengeteg van pesten kelenföldön ahol utaznak az alakulathoz, de amúgy az ország minden városában van egy egy katona rendőr nem nehéz kitalálni

Én Tatán vagyok de gondolom te nem a közelben vagy mert akkor nem kérdeznéd ezt meg :D

2015. máj. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Minden másra ott a Fészbuk ;)

[link]

2015. máj. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én minden nap a kék hózentrógerek gatyámba, és barna gumicsizmában megyek traktorozni. Ez az én egyenruhám. :)
2015. máj. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha van otthon egy II. világháborús szovjet egyenruhám, akkor az már jó?

(remélem, lány vagy)

2015. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Akiket Pesten (pontosabban ARSZKI-n) képeznek rendőr tiszthelyettesnek (19-22 évesek jellemzően), azoknak a törzshelyük a Morrison's, végzés után is odajárnak még pár évig sokan. Célirányosan tudsz velük ismerkedni Facebookon, kérd felvételedet a zárt csoportjukba:

[link]


Akiket tisztnek képeznek vagy már tisztek, azokat gyorsan kihalásszák a csajok, olyanból függetlent nem nagyon találsz.

2015. máj. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nincsen Facebookom...
2015. máj. 1. 22:41
 10/19 A kérdező kommentje:

de azért köszönöm mindenkinek.

4-es, igen csak nem tudom, hogy a buszon, héven épp az a fiú/férfi az e:) és nem vagyok nyomulós, hogy megszólítsam ezzel:D

2015. máj. 1. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!