Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mekkora távolságra érdemes...

Mekkora távolságra érdemes még elmenni társkeresési célzattal?

Figyelt kérdés

A társkereső oldalakon ugye ezt be lehet állítani. A való életben mennyire, hány kilóméterre érdemes kiterjeszteni a keresési távolságot a siker érdekében?

(Eddig nekem volt 70 km, meg 10 km és mindkettő kudarccal végződött. Most attól az apróságtól tekintsünk el, hogy egyáltalán nekem való-e, alkalmas vagyok-e egyáltalán párkapcsolatra.)

Szóval mekkora távolságra érdemes kimozdulni az úgynevezett komfortzónámból a sikeres párkapcsolat reményében?



2023. szept. 12. 08:40
 1/9 joereal válasza:
Nyilván mindenkinek más, de én úgy gondolom, hogy 1, nagyon max. 1,5 óra utazás. Hogy ez km-ben mennyi, az attól is függ például, hogy van-e autód vagy hogy autópálya közelében laksz-e.
2023. szept. 12. 08:51
 2/9 anonim válasza:
Én több mint 5 órát, 256 km-t utazok 3 átszállással barátokhoz. Nem párkapcsolat, barát. 4:25-kor indul az első jármű és 9:58-kor szállok le az utolsóról. Két oda-vissza utazással már térül az országbérlet, a második visszaút már olcsóbb, a harmadik út pedig szinte ingyen van. Háromszor szoktunk találkozni havonta. Szóval attól függ neked mennyit ér a dolog.
2023. szept. 12. 09:32
 3/9 anonim válasza:
Több, mint ezer kilométer volt közöttünk a párommal, mikor ismerkedni kezdtünk.
2023. szept. 12. 09:43
 4/9 anonim válasza:
Annyit amennyi neked nem túl sok. Van olyan aki megyén kívül sem szívesen ismerkedik, de van olyan aki a fél világot is átszeli, hogy összejöjjön valakivel
2023. szept. 12. 09:46
 5/9 anonim válasza:
Ezt neked kell tudni. Az én ismerettségi körömben 200 km sem akadály. De volt olyan exem, aki a 30on is rinyált.
2023. szept. 12. 12:08
 6/9 anonim válasza:
Nekem volt olyan kapcsolatom, ahol 250 km volt köztünk. Nem a távolság miatt nem működött.
2023. szept. 12. 14:21
 7/9 anonim válasza:
Annyit mondhatok férfiként, hogyha vidéken élsz, nem vagy nagydumás és csak online próbálsz ismerkedni, akkor jobb elengedni annak gondolatát, hogy a közelben megtalálod életed szerelmét. Én 3000 km-re az otthonomtól találtam meg a nagy Ő-t. Jobban szerettem volna 30 km-es körzetben, de hát ezt dobta a gép. Közel 4 éve tartó szerelem, öröm, boldogság. Nekem megérte.
2023. szept. 12. 15:37
 8/9 anonim válasza:

Igen ennek van egy vicces oldala :)


Az emberek keresik életük szerelmét....de az legyen 10 km-en belül , legyen 25-30 éves ésatöbbi :)


Nekem is maximum 1 óra utazás fér bele.

Ez viszont távolságban változó lehet, mert Pestre bejutni ami kb. 30 km. az hétköznap lehet 25-30 perc is de lehet 1 óra is

2023. szept. 14. 10:28
 9/9 A kérdező kommentje:
Aki jó messzire utazott a párjáért, az miben kapott más embert, mintha helybélit választott volna? Érdekesebb pl. egy másmilyen kultúrájú emberrel együttélni, mint mondjuk a saját "fajtánkhoz" hasonlatossal?
2023. szept. 14. 12:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!