Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Érdemes Tinderre előfizetni?

Érdemes Tinderre előfizetni?

Figyelt kérdés

2023. szept. 8. 22:50
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
33 szavazat
 1/4 anonim válasza:
Ha ronda vagy, akkor pénzkidobás. Ha vonzó vagy, akkor előfizetés nélkül is jönni fognak a matchek.
2023. szept. 8. 23:20
 2/4 anonim válasza:
#1 Ámen
2023. szept. 8. 23:59
 3/4 anonim válasza:
42 éves férfi vagyok.Gold csomag ,2 hete vagyok fent ,eddig 96nő kedvelt 21-54éves korig,12 match-em van.1 lánnyal már szexeltem,ez lehetne több is,viszont én komoly kapcsolatot szeretnék és nagyon válogatós vagyok.
2023. szept. 9. 05:53
 4/4 anonim válasza:

Több ismerősöm fizetett rá elő, de 1-2 év után le is mondták, kb 0 sikerrel. Szex partnert könnyebben találtak kb mindegyik, de komoly kapcsolat egyikből sem lett, és nekik inkább ez lett volna a céljuk, a komoly kapcsolat.


Én nem próbálkoztam és nem is akarok mert több helyen is olvastam hogy ott komoly kapcsolatra nagyon minimális esély van, szexpartnert az talál aki nagyon akarja és odateszi magát, még egy nem túl szép fazon is ért már el valamit (amit nem hiszek el). De többnyire én azt tudom így más tapasztalatok alapján hogy alkalmit lehet, találni, komolyat meg nem. Nekem meg ennyit nem ér hogy előfizessek rá, meg én alapból nem hiszek ebben a netes társkeresőben sem. Kipróbáltam egy időben facebookon amikor még nem volt az a társkeresős cucc akkor random jelöltem be nőket, írogattam nekik, volt amiből lett is igaz egy rövid kapcsolat de lett. Volt amiből igazából csak egy barátság lett, olyan is volt amikor én nem igazán akartam az adott nőtől semmit mert azt vettem le hogy teljesen vegyes személyisége van, ami kiszámíthatatlan volt számomra hogy mikor milyen a hangulata meg a kedve mert néha olyan volt amikor taszított magától kegyetlenül, valamikor meg úgy rám tapadt mint a mágnes, le nem vakartam magamról.

2023. szept. 10. 22:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!