Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderre megéri előfizetni?

Tinderre megéri előfizetni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 30. 22:20
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
49 szavazat
 1/4 anonim válasza:
Nagyon sok a felesleges pénzed és unatkozol? Akkor igen. Ha nem, akkor nem.
2021. nov. 30. 22:51
 2/4 anonim válasza:

Nő vagy férfi vagy?

Szexet keresel vagy párkapcsolatot?

Fizetés nélkül próbáltad? Volt sikered?

De igazából mindegy is.


Több csomag van, amit mindegyik tud, az annyi, hogy korlátlanul húzhatsz jobbra másokat. Illetve mindenkit talán nem jó ötlet, de nincs az, hogy egy idő után várni kell 12 órát. Meg ha valakit véletlenül balra húztál, visszaléphetsz.


Szerintem nincs értelme, hamar eljutsz oda, hogy elfogynak a találatok és hiába húzhatnál jobbra 100 embert, ha csak 20 van a környékeden. Ha nem húzol jobbra ész nélkül mindenkit, akkor elég az, ami az ingyenesben van. Ha férfi vagy és nem húz senki jobbra, akkor sajnos a külsőddel van baj vagy jobb esetben csak a képeiddel.

Ha a legdrágábbra fizetsz elő, akkor talán többen látnak, de ezen sem fog múlni, hogy szívesen húznak-e jobbra.

2021. nov. 30. 23:35
 3/4 anonim válasza:
Ha férfi vagy és vannak elég jó képeid ahhoz, hogy ne húzzanak reflexből balra, akkor TALÁN megérheti. Amúgy felesleges.
2021. dec. 1. 08:17
 4/4 anonim válasza:

Felesleges, de néha feldob egy féláras havi ajánlatot, akkor olcsóbban kipróbálhatod ha annyira érdekel.


Az a helyzet ezzel a tinderrel ha férfi vagy akkor kb úgy rúgsz csak labdába ha nagyon pengén nézel ki és látszik hogy azért van cash is. A nők alapvetően nagyon szelektálnak és ha még tudják magukról hogy jól néznek ki akkor ez hatványozottan igaz. Nem gondolom hogy feltétlenül az lenne a hiba hogy valaki csúnya, régen is voltak szép nők kevésbé szép csávókkal akik még csak nem is voltak gazdagok. Inkább szerintem az értékrendek szálltak el kicsit, ami odavezetett hogy ezekben az években kb perfektnek kell lenned hogy egy ilyen helyen mint a tinder labdába tudj rúgni. Körülöttem már ez a dolog kezd kifejlődni és egyre több a kiábrándult egyedülálló 30-as évei elején lévő csaj, mert akik kellettek nekik azok általában átb*szták őket és már nem találnak jó partit, így már az is jó nekik aki anno nem felelt meg mert mondjuk nem volt pénze vagy nem úgy nézett ki mint David Beckham. Sz*r dolog ez, én pont a két dolog közé estem, láttam a dolgokat a tinder és a social media előtt és látom most. Hát visszasírom azokat az időket, sokkal könnyebb volt mindenféle ismerkedés. :D

2021. dec. 1. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!