Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi a véleményetek a Victoria...

Mi a véleményetek a Victoria Milan oldalról? Megéri előfizetni?

Figyelt kérdés
Sajnos elég sok társkereső oldalt kipróbáltam már, de a nagy többésgük nem valós profilokat tartalmazott, és automatikus üzeneteket küldött. Nem a pénz miatt, de azért nem szertenék 20ezer forintot kidobni az ablakon. 42 éves férfi vagyok, és titkos kapcsolatot keresek olyan nő személyében, aki intelligens, és nem konzervatív, nem korlátozott, és nem azt figyeli folyamatosan, hogy mit gondolnak mások, csak szeret kikapcsolódni, nevetni, inni-enni, szórakozni, és nem fél az autóban, és keres olyan intelligens férfit, akivel jól el lehet tölteni a szabadidőt. Nem vagyok házas.

2020. júl. 6. 11:27
 1/3 anonim válasza:

puncs.hu


Onnan lehet olyan qurvát szerezni, aki nem szeretné annak hívni magát.

2020. júl. 6. 13:08
 2/3 A kérdező kommentje:
1/1 Tapasztalat? Nem kurvát keresek. Hanem valaki olyasvalakit, amikinek otthon már 20 év hzasság után nem olyan, mint az első 5 vében, de válni nem akar a gyerek, a ház, az autó a pénz, vagy bármi miatt.
2020. júl. 6. 13:14
 3/3 anonim válasza:
Ilyen vagyok. N
2020. júl. 6. 20:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!