Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mai világba létezik az igaz...

Tejespite kérdése:

Mai világba létezik az igaz szerelem?

Figyelt kérdés

Sok körülöttem lévő emberen csak azt látom, hogy mindenki csalja a másikat vagy csak kedvére játszadozik a másikkal.


Nekem még sose volt pasim és el vagyok bizonytalanodva abban,hogy lesz-e valaha olyan kapcsolatom ami tartós és tudunk támaszkodni egymásra.


21N



2023. aug. 26. 00:59
1 2
 1/18 anonim válasza:
Létezik. Én elveszítettem, de innen biztosan tudom, hogy létezik. :)
2023. aug. 26. 01:07
 2/18 anonim válasza:

Sajnos ez egy nagyon bonyolult téma.

Az igaz szerelem az egy érzés, érzelem, nem pedig cselekvés.

Lehettek ti az adott emberrel akármennyire szerelmesek, ha nem vagytok elég érettek, tapasztaltak, hogy fent is tartsatok egy kapcsolatot.


Ne vessz el, sajnos nem biztos hogy elsőre megtalálod az igazit, sőt az is lehet hogy 5-10 év után derül ki, vagy realizáljátok, hogy basszus nem is ő nekem az igazi.


Viszont… nem kell elveszni.

Azért vagyunk mi itt a földön hogy tanuljunk, tapasztalokat gyűjtsünk.

Ha az igaz szerelemre vágysz, és megvan a pontos ideálod egy pasiról, hidd el észre fogod venni első pillanadtól kezdve hogy ki kell neked.

Idővel pedig úgy is kiderül, ki marad veled.


A megcsalásról pedig csak annyit, hogy sosem tudhatod hogy te ebbe nem esel bele.

Érzelmileg éretlen emberek esnek bele ebbe a hibába.

Személy szerint én is elrettenek sokszor mikor ilyennel kerülök szembe.

16 éves korom óta párkapcsolatban élek, szerelem kapcsolat…

Szóval ezért is mondom hogy ne vessz el.

2023. aug. 26. 01:23
 3/18 anonim válasza:

Sose ertettem mi az igaz szerelem.


A viszonzott? Vagy ha nem viszonzott az mar nem az?


Amugy szerelmes ember is lehet hutlen, illetve szerelem nelkul is huseges, csomoan vannak egyutt szerelem nelkul foleg mert elmulik egy ido utan, az ritka h sok ev utan is szerelmes az ember inkabb a szeretet es vonzalom ami fentmaradhat sokaig.


Amugy en megertem az aggodalmad olvasva itt is meg latva kornyezetemet borzaszto sok a hutlenseg, masok kihasznalasa, parkapcsolaton beluli abuzus stb.


Nehez jo kapcsolatot talani ugyanis a legtobb ember eredendoen onzo.


Olyan h valaki tenyleg elsosorban szemelyiseg es nem kinezet alapjan valaszt part mar nagyob ritka.


Vegso soron csak allatok vagyunk es a nemi osztoneink kesztetnek a parvalasztasra, csak mivel bonyolult allat az ember ennek a hozadeka a szerelem is.

2023. aug. 26. 04:53
 4/18 anonim válasza:
Persze h létezik míg vannak olyanok akiknek ez fontos
2023. aug. 26. 06:11
 5/18 anonim válasza:

Akkor tudtam meg,mi is az,amikor három kudarcos kapcsolat után akkor jött,amikor nem is számítottam rá...

Sosem élt boldogság volt,de azt nem gondoltam,hogy három év múlva elillan az életemből.

Már tudom,mi a szerelem,az igaz szerelem....Sem előtte,sem utána nem volt ilyen.Igaz, utána nem volt senki,mert valami végleg eltört bennem.

2023. aug. 26. 06:18
 6/18 anonim válasza:

Szerintem nem és korábban sem létezett.

Esetleg előfordulhat, hogy 2 ember nagyon egymásra talál, összeillenek, de hogy előre elrendelt mindent elsöprő szerelmet érezz valaki iránt... Hát nem tudom, aki hisz benne, az higgyen. 24F

2023. aug. 26. 09:18
 7/18 anonim válasza:

Mindí is létezett, és mindíg is létezni fog :)


A kérdés, hogy TE ALKALMAS VAGY-e az igaz szerelemre.

2023. aug. 26. 09:34
 8/18 anonim válasza:
Sajnos nem, nagyon nem.
2023. aug. 26. 12:27
 9/18 anonim válasza:

Nyugi nincsen, ha van is max 10év és véget ér.

de ettől függetlenül találhatsz magadnak olyat akivel szerethetitek egymást és hűségesen boldogan élhettek, persze ehhez az kell h mind a ketten olyanok legyetek és akarjátok is hogy működjön a dolog.

Én pl az az ember vagyok akik soha sem lettem vonla képes megcsalni a másikat és nem is tettem ilyet, de ez ugye a másik fél által sajnos sose volt így. És hiába akartam én rendes jó kapcsolatot ha nem volt meg hozzá a megfelelő alany. És hát ezt a nehéz megtalálni pláne ahogy öregszel, idővel a tényleg jó embereket elkelnek és marad a sérült bolond és beteg emberek. Per azok akiknek nem volt nagyon szerencséjük, de ehhez késöbb jönnek azok akik elváltak szakítottak egy olyan kapcsolatbol ahol a másik fél miatt ment tönkre a dolog. Szoval nem könnyű, de ha nyitott szemmel jársz teszel is a dolgokért és nem dobod oda magad minden jött ment palinak aki csak rád mosolyog hanem elötte megismered őket valamennyire akkor már is jobb a helyzet. f/30

2023. aug. 26. 13:28
 10/18 anonim válasza:
Létezik, csak az internetnek köszönhetően egyre több ember tekint tárgyként a másikra, nem úgy mint pl 1970-2000 között. Nem azt mondom, hogy nem voltak azelőtt erre hajlamos emberek, de annak oka van, hogy egyre többen már nem gondolnak az érzésekre és nyűgnek tartják az egészet, csak a szexet tartják pozitívumnak azt eldobnak mint egy használt zsebkendőt.
2023. aug. 26. 14:31
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!