Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kerekesszékes lány ismerkedne:...

Kerekesszékes lány ismerkedne:) Nyitott vagy rá?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, mozgássérült, kerekesszékkel közlekedem. Nagyon sok előítélettel találkozom, így elég nehéz az ismerkedés, de azért megpróbálnám itt is. Életvidám, kitartó személyiség vagyok, néha járok bulizni, vagy barátokkal is találkozom, tehát nem zárkózom el a külvilágtól sem. Külsőre húsosabb, kb 165 cm vagyok, barna haj/szem. Ismerkednék fiúkkal (leginkább 20-25 éves korosztály) akik nyitottak lennének elsőkörben az online ismerkedésre, később akár személyes találkozóra. Békés vármegyében lakom. Negatív hozzászólásokat nem kérek, köszi.

2023. aug. 17. 14:26
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Beszélgetésre igen, de párkapcsolatra nem, mert számomra túl nagy 'teher' lenne, bár valószínűleg azért mert még saját magammal sem vagyok rendben teljesen. Szóval így túl sok lenne ez mint extra nehézség.

Sorry, csak őszinte vagyok.

2023. okt. 13. 13:20
 22/23 A kérdező kommentje:
Oké, hogy idekommentél de ezzel nem tudok mit kezdeni, hiszen láthatóan nem egymást keressük.
2023. okt. 13. 13:30
 23/23 anonim válasza:
Írj és meglássuk.
2023. okt. 14. 15:50
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!