Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Pár napja ismerkedtem egy...

Pár napja ismerkedtem egy kedves,aranyos lánnyal. Azt hittem végre rátaláltam az igazira. Erre ma reggel bevallotta csak szivatott,mert tetszett ahogy teperek. Most nagyon rossz,elment minden kedvem, más is volt már igy? Elmúlik ez valaha?

Figyelt kérdés

2023. júl. 30. 11:32
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
Ez amúgy iszonyat gyomorforgató viselkedés. Ez a csaj egy utolsó szadista. És nem csak, ha úgy adódik, hanem úgy látszik tudatosan.
2023. júl. 30. 13:31
 12/31 anonim válasza:
Ez a jobbik eset ha bevallják egyébként. Voltam már így és elmúlik igen.
2023. júl. 30. 13:39
 13/31 anonim válasza:
Komolyat akarsz, oké. De lehetne annyi eszed, hogy nem PÁR NAP után lesz komoly egy kapcsolat. Hanem hónapok, évek múlva. Naiv vagy és éretlen, amit sokan ki fognak használni még sajna. Legyél realistább.
2023. júl. 30. 14:32
 14/31 anonim válasza:
Van nehany ilyen szemet mindket nembol. Es egy nagyon jo varazs szo is: elmulik.
2023. júl. 30. 15:51
 15/31 anonim válasza:
Majd az élet visszaadja neki.
2023. júl. 30. 17:29
 16/31 anonim válasza:
Amikor pár nap után azt hiszed a neted, hogy "megtaláltad az igazit", akkor biztos lehetsz benne, hogy problémáid vannak, amiket megkellene oldani, mielőtt ismerkedni kezdel.
2023. júl. 30. 20:54
 17/31 anonim válasza:
Nagyon osztom, amit 16-os mond, csak az a baj, hogy pont ez a réteg hiszi azt, hogy egy nyálas szerelem vagy egy nagybetűs PÁRKAPCSOLAT mindent megold, amivel jobb esetben egy pszichológus foglalkozik.
2023. júl. 30. 20:56
 18/31 anonim válasza:

yep


Nem is értem, megy az úton 160-al egy másik után, és azt várja, hogy minden rendben lesz. Azt sem tudja a másik hová megy, és akkor még száguldozik is...


Sok mindent írhatnék erről, de a legjobb lesz pszichoterapeutához fordulni hamar, mert ebből ez lesz jellemzően. Az ismerkedés nem arról szól, hogy a fejedben lévő ideának "tepersz" egyből, mint egy őrült. Ismerkedés a neve.

2023. júl. 30. 21:00
 19/31 anonim válasza:

Meg hogy pszichologus..

Edes istenem,ne legyel mar ekkora balf@sz mint a mai parizelesek.

Mint a regimodiak iszol egy sort,elfelejted nezel masikat.

Amit pszichomokusra koltenel,abbol jot szorakozol.

2023. júl. 30. 21:03
 20/31 anonim válasza:

19


Azt sem érted, hogy miről van szó. Senki nem beszélt arról, hogy felejteni kell, arról van szó, hogy ami ide vezetett, az probléma.

2023. júl. 30. 21:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!