Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Pár napja ismerkedtem egy...

Pár napja ismerkedtem egy kedves,aranyos lánnyal. Azt hittem végre rátaláltam az igazira. Erre ma reggel bevallotta csak szivatott,mert tetszett ahogy teperek. Most nagyon rossz,elment minden kedvem, más is volt már igy? Elmúlik ez valaha?

Figyelt kérdés

2023. júl. 30. 11:32
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
El.
2023. júl. 30. 11:33
 2/31 A kérdező kommentje:
Tegnap még vidám voltam,tele tervekkel,ma meg csak depressziosan fekszem,nagyon rossz
2023. júl. 30. 11:33
 3/31 anonim válasza:
Hát azért az nehezen hihető számomra, hogy valaki tényleg azzal töltené az idejét, hogy másoknak keserítse meg a minden napjait, ráadásul ilyen kegyetlenül. Viszont ha tényleg így volt, akkor nagyon sajnálom. Igen, lépj tovább, el fog múlni.
2023. júl. 30. 11:50
 4/31 anonim válasza:

Két lépésben oldódik meg a lelki problémád.

1. Minél több embert figyelmeztess személyesen, közösségi oldalon és minden más formában, hogy milyen ez a lány, nehogy mással is ezt tegye.

2. Ha ez megvolt, akkor tiltsd le őt mindenhol, kerüld el az utcán, a telefont ne vedd fel neki, a lakásodba ne engedd be, stb és ne szólj hozzá egy szót se! Egyszerűen ne vegyél róla tudomást és felejtsd el őt!

2023. júl. 30. 12:21
 5/31 anonim válasza:
Pár napos ismeretség után már közös jövőben gondolkodtál meg, hogy ő az igazi? Már nem azért, de te sem vagy százas, nen csak ő, amiért ilyennel szórakozik.
2023. júl. 30. 12:29
 6/31 anonim válasza:
Személyesen történt mindez vagy online? Mert előbbinél kicsit nehezebb és durvább valakinek ezt eljátszani, valahol nehéz elképzelni is. Online pedig pofon egyszerű, főleg hogy bárki bárminek eladhatja magát.
2023. júl. 30. 12:31
 7/31 anonim válasza:
Ez online lehetett
2023. júl. 30. 12:46
 8/31 anonim válasza:

Megse volt olyan kedves aranyos.

Tiltas azt hello...

Tanulsag: nem kell par nap beszelgetes utan közös jövöt tervezni. Ja es igen el fog mulni.

2023. júl. 30. 13:15
 9/31 anonim válasza:
Pár nap nem mindenre biztosítás. A látszat néha csal. Csak nem kell 200%-osra venni minden bizonytalan dolgot, és akkor nem fognak betalálni ezek a nyomik.
2023. júl. 30. 13:21
 10/31 A kérdező kommentje:

Válaszolva a felmerülő kérdésekre

Az egyik népszerű online ismerkedős oldalon volt

A bemutatkozásban leírtam,hogy komolyat keresek,nem csak futo kalandot.

O pont igy irt rám,hogy végre vki neki ilyen férfi kell,jo utolag már en is latom,tul szep hogy igaz legyen,de akkor hirtelen elhittem.

2023. júl. 30. 13:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!