Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ez nagy hátrány ismerkedésnél?...

Ez nagy hátrány ismerkedésnél? Zavaró? N/20

Figyelt kérdés

Sajnos van egy kisebb bélbetegségem, ezért rengetegszer puffadok fel, emiatt sokszor van rossz napom.


Pedig egyébként jó alakom van, sportolok, de emiatt nehezebben nyílok meg mások előtt, nehezebb az ismerkedés.



2023. júl. 23. 18:46
1 2 3
 21/28 anonim válasza:

Életem legszexibb nője, akinek imádtam és kényeztettem minden porcikáját, minden reggelét egy jó nagy, kiadós pukival kezdte...nem zavartatta magát, hogy ott fekszem mellette. Nem mondom, hogy kifejezetten tetszett a dolog, de semmilyen negatív hatással nem volt a vágyaimra.

Ne aggódj, nem lesz ebből probléma. Ha mégis valakit annyira zavarna, azt a kapcsolatot ne sajnáld.

2023. júl. 24. 11:30
 22/28 anonim válasza:

#20


Te is keress rá a "carnivore diet"-re a youtubeon. Ajánlom pl. Dr. Berry-t.


Az élelmi rost nem szükséges, ezért nem is esszenciális (mint ahogy a szénhidrát sem, mivel a májad megtermeli a tökéletes mennyiségű szénhidrátot). A székletproblémák a rostfogyasztás megnövekedése után jelentek meg statisztikailag releváns módon Amerikában. Amitől a székleted jó lesz, az a zsír, ami pedig ott van a legtöbb húsban, de ahogy mondtam vajjal vagy más állati zsírokkal (vagy akár kókuszzsírral, extra szűz magas minőségű oliva olajjal kiegészíthető -- hasmenésnél csökkenteni, székrekedésnél növelni ezeket).


A rost azért "segít" a székleten, mert teljesen haszontalan, emészthetetlen anyag amitől a tested minél hamarabb meg akar szabadulni. Ezért járnak a vegánok sokszor napi 3-5-ször. Egyébként csökkenti minden tápanyag felszívódását is, és az alapból szánalmas mikrotápanyag tartalmát a növényeknek majdhogynem nullára csökkenti.


Ellenben viszont azzal egyetértek, hogy többé-kevésbé felsoroltad a legártalmatlanabb szénhidrát forrásokat, és néha én is eszek gyümölcsöket vagy fermentált savanyúságot, de ez elég ritka. Gyümölcsöt a hidratáló hatásaik miatt, savanyúságot leginkább csak az íze miatt, nem találtam szükségesnek egyáltalán, pedig kezdetben aggódtam, hogy most már mennyi savanyúságot kell majd ennem.


Eliminációs diétának ajánlottam ezt, nem arra, hogy élete végéig ezt kövesse. Ha most a húson kívül másokat is továbbra is eszik, akkor nem fogja tudni, hogy mi okozza a problémát. Ha megtapasztalta, hogy hogy érzi magát csak hússal egy ideig (mint ahogy egyébként az eszkimók és számos más törzs is él évezredek óta), akkor ha nagyon akarja, kipróbálhatja hogy lassan visszatesz dolgokat és megnézi mi okoz problémát. Viszont a legtöbb ember (köztük én is) annyira jól érzi magát így, hogy nem fog neki hiányozni semmi.

2023. júl. 24. 11:40
 23/28 anonim válasza:
Zavar
2023. júl. 24. 11:56
 24/28 DanielC válasza:
Melyik intolerancia, laktoz?
2023. júl. 24. 21:39
 25/28 anonim válasza:
nem lenne gond és szerintem másnak se.
2023. júl. 30. 10:13
 26/28 anonim válasza:
Én szívesen ismerkednék veled.
2023. dec. 3. 09:09
 27/28 anonim válasza:
Ez abszolút nem hátrány szerintem.
2023. dec. 17. 11:15
 28/28 anonim válasza:

Csinálj felüléseket és egyéb hasizom erősítő gyakorlatokat.

Kevésbé fogsz puffadni és kevésbé fog a hasadon látszani a puffadás.


Ez egy tuti ötlet

2023. dec. 17. 18:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!