Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 51 éves férfiként, hol lehet...

51 éves férfiként, hol lehet ismerkedni, ahol nem csak "robotok" vannak, hanem valódi nők, akik nem csupán "pofavizitet" tartanak és húznak, jobbra-balra, ill. nem milliomost keresnek?

Figyelt kérdés

2023. júl. 22. 16:21
1 2 3 4 5
 41/48 anonim válasza:

Nekem is 40 év fölött, és 30-40 körüli ismerőseimenk (nők/férfiak) is kezd az részben közös véleménye kialakulni: Igazából a mindennapi mókuskerék, az egyre irreálisabb elvárások miatt megy az emberek nagy részének nehezen az ismerkedés, vagy maradnak végül egyedül.


De kb magamon is érzem. Van egy kis beszélgetés on-line, aztán jön a következő, soha nem fogynak el. Elsodor a mindennapi munka, aztán a megkezdett beszélgetések elhalnak, hiszen nincs érdeklődés. Max nagyritkán lesz randi... AZtán azok is ilyen sorsra jutnak. Még akkor is ha amúgy elsőre megvolt a kölcsönös szikra... Mert a mókuskerék pár nap alatt azt is elsodordja...


Valahogy mindenki csak keresgél, és ennyivel meg is van elégedve. Ne nem tudatosan persze, mert tudatosan párra vágynak. De csak keresgélésig jutnak. Aztám konstatálják 55 évesen, hogy mindeki szar volt, ezért maradt egyedül. :D :D


Pedig valójában csak az elszántság a kevés szerintem, valahogy mindenki amásiktól várja el, hogy tegyen már valamit...


Az online ismerkedés szerintem is csak rosszabb hatással lett a szingliségre. Ugyanis mindig mindenknél van jobb, szebb, okosabb a "halpiacon". És végtelen mennyiségben. Így a keresgélést nyugdíjas korig lehet folytatni. És a meglévő kapcsolatokat sem kell megbecsülni, hiszen a "halpiacon" lehet szerezni másikat.

2023. szept. 1. 21:12
 42/48 A kérdező kommentje:

41# Nagyon igazad van! Lájkolnám, ha lehetne!

Egyik ötvenes barátom, amolyan örök szingli, habár folyamatosan keresi a nagy őt. Pár éve meghalt apukája, anyukája rákos lett, így vele lakik azóta, sőt, állandóan viszi orvostól, orvoshoz, sétáltatja, ellátja. Mára egyáltalán nem ismerkedik, feladta. Dolgozik, anyukájával foglalkozik, dolgozik... Sajnos jó ideje még a barátokra sincs ideje, vagy nem szakít rá időt.

Negyven felet még az is közrejátszik, hogy a családosok és a szinglik távolodnak egymástól. Aki újra szingli, de vannak gyerekei egy harmadik halmazba kerül. Az átfedés a halmazok között pedig minimális.

2023. szept. 2. 14:14
 43/48 anonim válasza:

AZ embernek arra van ideje amire akar...


Én pl egy egy sikeres randi után vagyok túl 48 (F) évesen. Elég hevesre is sikeredett... egész reggelig eltartott. ;) Csinos, diplomás csaj. És komolyan társat párt keres.


De mivel a rákövetkező 1 hét alatt 2x tudtunk beszélni telfon csak, így igazából már engem sem érdekel igazán. Pedig rajongtam volna érte. Sajnálom, mert éreztem hogy bejövök neki, és nem csak egy "dugást" akart. Én kerestem az 1 hét alatt sokszor, üzeneteket váltottunk. De hogy hívjam, ahhoz mindig elfoglalt. Most a munkája, most hajat mos, most az anyukája, most fáradt.


De tényleg tökre érzem én is hogy az embereknek nincs se ideje, se kedve energiát belerakni. Aztán szépen elúszik az egész. (Persze nyilván az Ő szemében meg én leszek a hibás... :D)

2023. szept. 3. 15:23
 44/48 anonim válasza:
43. Inkább a célokat, elképzeléseket kellett volna az 1-2. randin megbeszélni ennyi idősen, hogy ne pazaroljátok feleslegesen egymás idejét.
2023. szept. 3. 16:09
 45/48 anonim válasza:

#44: Mert ha nem? Legelább szexeltünk pár órát :D

Bár férfi létemre fura... de kicsit én vagyok csalódott ...

2023. szept. 3. 18:21
 46/48 anonim válasza:
45. Akkor viszont ne panaszkodj!
2023. szept. 3. 18:41
 47/48 anonim válasza:

#46:

Miért ne panaszkodhatnék?


Párkapcsolatot szeretnék, nem alkalomszerűen egy-egy dugást egy randi után.

2023. szept. 3. 20:23
 48/48 anonim válasza:
47. Na, erre mondtam, hogy érdemes lett volna a tervekről beszélni, erre az volt a válaszod, hogy miért ne dughattatok volna.
2023. szept. 3. 20:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!