Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 51 éves férfiként, hol lehet...

51 éves férfiként, hol lehet ismerkedni, ahol nem csak "robotok" vannak, hanem valódi nők, akik nem csupán "pofavizitet" tartanak és húznak, jobbra-balra, ill. nem milliomost keresnek?

Figyelt kérdés

2023. júl. 22. 16:21
1 2 3 4 5
 21/48 anonim válasza:
17,pocsék vagy te,az agyadig nem jut el az írásom tartalma.
2023. júl. 22. 20:08
 22/48 anonim válasza:
Itt.
2023. júl. 22. 21:37
 23/48 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, közel az ötvenhez szintén nem találom..., pedig harminc fölött keresnék... ;-)
2023. júl. 23. 08:56
 24/48 anonim válasza:

Nekem sem sikerül...mások az elvárások: én egy laza, testiségen alapuló kapcsolatra vágynék, a nők viszont inkább a klasszikusabb jellegűt keresik.

F/52

2023. júl. 23. 16:38
 25/48 anonim válasza:

Ha Magyarországon nem megy akkor irány Brazília, ott nagyobb lehetőseged van.

Nyelvet azért tanulj, portugál vagy a spanyolt.

Hajrá.

2023. júl. 23. 18:55
 26/48 anonim válasza:

A mai és utánunk jövő generáció nagy része (tisztelet a kivételnek)... csak válogat nyugdíjas koráig. Nők és férfiak is.


És ezt a modern kommunikáció és online társkeresők sem segítik. Sőt inkább kontraproduktívak. Hiszen tudatosítja bennünk, hogy a "húspiacon" vagyunk. Mindig van szebb, jobb, kívánatosabb...


Diplomásként vegyes az ismerősi köröm. 60%-a szingli. És az is marad. Félelmetesen de beteg a mai társadalom. Ezért öregsuenek a fejlettebb társadalmak is. Mert atomizáódik. Inkább sokan beletörődnek a magányos berendezkedésre.


Én 48 éves férfi vagyok. Sosem volt semmi gondom az életben. Anyagi sem. De ez ismerkedés... mintha vért kellene hugyozni. Pedig atlagos külsejű, intelligensebb fajta vagyok. Nyilván egy nagy hátrannyal... az a tipikus "jófiú".

Ha az elmúlt 14 évben nem volt 100 randim akkor egy sem. Randikra és társkeresőkre egy 1-2 MFt minimum elment. Jó voltak 1-2 éves kapcsolatok. De gyerek... közelébebe sem értünk.


Inkább lettem volna egoista kőbunkó nárcisztikus. Akkor most lenne 4 gyerekem 3 feleségtől :D


Vagy 8 általánost végzett.. Amúgy vam a rokonságban 3 szakmunkást végzett. Nem nem bántaskent mondom. Egyszerűek gondolkodásúak... és mindnek már a második felesége és 3. gyereke van. Fitalabbak nálam. Nem szöszöltek nagyon a párkereséssel.


Vicces, de igaz videó:

[link]



Így marad az, hogy a torkom elazorul amikor egy 40-es apukát látok gyerekkocsit tolni. Nekem miért nem járt? Pedig jó apuka lettem volna.


Sőt odáig jutottam, hogy Ukrajnában 12 MFt-ért cakpakk általam választott béranya "csinál" gyereket nekem. Erre ott intézmeny van. De aztán rájöttem gyerekkel szúrnék ki hogy nincs anyaja... csak hogy nekem legyen. Sajnos önző meg nem vagyok. Sajnos..

2023. júl. 25. 02:12
 27/48 anonim válasza:
Shl
2023. júl. 25. 07:57
 28/48 anonim válasza:

#26

Tök jó a linkelt videó.

Azért vannak különutasok is, akik in time belevágtak és megpróbáltàk a holtomiglan holtodiglant és pont így a 40'es évek végére fuccsolnak be.

Azért még így is azt mondom, ma sem csinálnám másképpen.

2023. júl. 25. 08:27
 29/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat! Érdekes olvasmány lett mindez! Folyamatosan az olvasható manapság, hogy az emberek többségének nehéz az ismerkedés, párkeresés. Ugyanerről panaszkodnak a nők és a férfiak is. Amennyiben mindkettő oldalnak ez a meglátása, akkor egyértelműen a mai rendszerrel van a hiba!

Nem akarok politizálni, de az is érdekes, a kormány hibáztathat bárkit, hogy miért népszerűtlen a családi életmód, ha csupán a felületes szélsőséges megnyilvánulásira használjak mindezt a helyzetet és nem a megoldást keresik. Nem vagyok híve az összeesküvéselméleteknek, de talán mégis van abban valami, amit egyik kollégám taglalt, miszerint túlnépesedés van a bolygón és a felsővezetőknek érdeke, hogy ne találjanak párra az emberek, ne alapítsanak családot, evvel csökkenjen a népességszám. 🤔 A digitális világ nagyon rossz hatással van az emberekre! Az elmúlt évtizedben számtalan tudós, filozófus, "okostóni" megmondta, ennek a digitális életmódnak komoly és káros hátrányai lesznek az emberiségre. A hagyományos, személyes ismerkedésnek is megvannak a maga hátrányai, de a digitális mindezt nem áthidalta, hanem csak rontott rajta, fokozta mindezt. Ismerkedésnél mindig hátrány, hogy nem látunk be a másik gondolataiba, szokásaiba, életmódjába, mindezt lassan, fokozatosan ismerjük meg. Ha később is passzolunk, akkor együtt maradunk, ha nem, hát nem. A húspiaci stílus valóban teremthet az internetes ismerkedésben olyan helyzetet, amikor újabb és újabb lelkesedést nyújt, a felhasználó kapkodja a fejét, mint az édességboltban a gyerekek, ezt is akarom, azt is akarom, ez is jó lenne, az is...

Számomra nagyon nehéz, amikor minden adatlap megtekintésekor próbálom megismerni a mögötte lévő személyt, elolvasom leírását önmagáról, megnézem a feltöltött (válogatott) fotóit, majd a szimpatikus egyént lelkesen bejelölöm, netalán írok neki pár sort. A napok telnek, de semmi visszajelzés, semmi üzenet nem érkezik. Még annyira sem méltatnak, hogy bocsi, de nem téged kereslek. Idővel eljön az a pont, amikor gyorsan átlapozza az ember az párkeresőket. Pofavizit, néha beleolvas, kiről is van szó, tetszik, nem tetszik, jobbra, balra tolja, bejelöli, nem jelöli...

Kamaszkoromban az egyik mesterem már kitalálta mindezt, csupán internet nélküli verzióban. Együtt sétáltunk csapatban fiúk és a mester, amikor panaszolta egyik srác, milyen nehéz csajt találni, randizni a szexről nem is szólva. Ekkor a mesterünk a következőt mondta:

Nehéz csaj találni? Nem mond már! Van fél órád? Menj ki a Blahára! Mindenféle banális szöveggel szólíts meg szimpatikusnak tűnő nőket. Merre van a Zeneakadémia, a Kossuth tér, a Váci utca, miként jutsz oda...stb. 100 nőből 50 szóba fog állni veled. Elegyedj velük laza beszélgetésbe, majd hívd el randira. 50-ből 10 igent fog mondani, 10-ből 5 el is megy a találkozóra. Jó esetben ebből az 5-ből legalább 1 le fog veled feküdni, de meglehet, hogy mázlista vagy és akár 2-3-4 vagy 5 is szexszel majd veled.

Tehát, a mesterünk már kitalálta a nagy számok statisztikáján alapuló párkeresést, amit manapság az internetes párkeresés művel. A nagy kérdés, mi van, ha nem erre vágyik az ember, hanem arra, hogy megtalálja azt, akivel komolyan passzol, akivel olyan kölcsönös a vonzalom, hogy szinte szikrázik?

Persze, arra is figyelni kell, aki túl sokat agyal a dolgokon az lemarad, mert előnyben van, aki lép. Nagynéném mondogatta, ha egy nőnek két férfi udvarol, ahhoz fog feleségül menni, aki megkéri a kezét. Jómagam mindig próbáltam egyensúlyba hozni az agyalást, lelkizést és a tényleges előrelépést. Több viszony, néhány kapcsolat, két házasság, kettő-kettő gyerek, sőt mára két unoka is van, de az élet úgy hozta, ismét keresem a páromat. Azt hittem, majd a személyes problémáim fognak közénk állni az ismerkedésben, de tulajdonképp még a konkrét ismerkedésig sem jutok el manapság. Ez pedig rettentően frusztráló!

2023. júl. 26. 13:14
 30/48 anonim válasza:

"Pl. túracsoportokban"


És mi van azzal, akinek nem élmény a dzsindzsásban térdig gázolni, újabb és ismeretlen növényeket útközben megnézni; meg egyáltalán több kilóméteren keresztül úttalan utakon keresztül menetelni? 🤷🏻‍♂️

2023. júl. 26. 13:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!