Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak olyan helyes fiatal...

Vannak olyan helyes fiatal srácok, akik szívesen ismerkednének egy harmincas éveiben járó meleg sráccal?

Figyelt kérdés
Olyan kapcsolatot keresek, ahol az ismerkedésnek a barátság az egyik alapja, ebből következően egymás mélyebb megismerése. Természetesen a külső is nagyon fontos. Álszentség lenne tőlem ezt tagadni. Ennek ellenére nagyon vágynék egy mély alapokra helyezett kapcsolatra.Eddig sajnos nem sok sikerrel,de nem adtam fel.

2023. júl. 15. 22:12
1 2
 11/14 anonim válasza:
nem
2023. júl. 31. 19:31
 12/14 A kérdező kommentje:
11-es: Mi nem?
2023. júl. 31. 21:06
 13/14 anonim válasza:
Szia. Vannak. :)
2023. aug. 3. 07:03
 14/14 anonim válasza:

Szia. Jól hangzik, amiket írsz. Én is valami hasonlót keresek.


De kicsit konkretizálhattad volna a dolgokat. Legalább a korosztályt (mi számít fiatalnak?), meg hogy te hány éves vagy. És hogy hol laksz. Nyilván nem távkapcsolatra gondoltál. Akár azt is, hogy mi számít helyesnek, pl. hogy mik a kizáró okok. Ha már ennyire fontos neked ez (ami szerintem nem baj, ellentétben sok itt fanyalgóval).

márc. 4. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!