Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak olyan helyes fiatal...

Vannak olyan helyes fiatal srácok, akik szívesen ismerkednének egy harmincas éveiben járó meleg sráccal?

Figyelt kérdés
Olyan kapcsolatot keresek, ahol az ismerkedésnek a barátság az egyik alapja, ebből következően egymás mélyebb megismerése. Természetesen a külső is nagyon fontos. Álszentség lenne tőlem ezt tagadni. Ennek ellenére nagyon vágynék egy mély alapokra helyezett kapcsolatra.Eddig sajnos nem sok sikerrel,de nem adtam fel.

2023. júl. 15. 22:12
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nem lehet, hogy kicsit sok az elvárásod? Te mit tudsz nyújtani?
2023. júl. 16. 02:42
 2/14 A kérdező kommentje:
1-es: Szerintem legtöbbünk a fentiekre vágyik.Én kész vagyok beletenni ugyanezt egy leendő kapcsolatba.
2023. júl. 16. 03:02
 3/14 anonim válasza:
Miért nem mész fel Grindrre, Romeora, Tinderre?
2023. júl. 16. 20:18
 4/14 anonim válasza:
Helyes is, fiatal is... Túl sok a kívánság, hercegem! Farokméretet miért hagytad ki a mélységekből?
2023. júl. 17. 20:52
 5/14 A kérdező kommentje:
Tudod miért hagytam ki.l?Mert rohadtul nem érdekel a farokméret.A helyességet meg azért irom oda mert nem fogok álszentkedni.Még a kötekedős kedvedért sem.
2023. júl. 17. 21:01
 6/14 anonim válasza:
Nekem már sokan mondták, hogy helyes vagyok. Az pedig, hogy fiatal, kétségtelen. Van állandó partnerem, aki pont a te korosztályodbeli. Csupán annyit szeretnék megjegyezni, hogy azért kösd fel a gatyád és ne csak ezen a platformon próbálkozz. Ha fiatal fiút szeretnél, akkor ott ismerkedj ahol a legtöbb ilyen srác van, az pedig nem ez. Az “igény” erre a típusra elég nagy, szóval sok szerencsét!:)
2023. júl. 18. 03:22
 7/14 A kérdező kommentje:
6-os: Köszönöm a jóindulatú hozzászólást éa tanácsokat.:) Sajnos nem találok már ilyen platformot,nagyon elszomorít ami a társkereső oldalakon megy.Ezért is gondoltam,hogy itt is teszek egy próbát.:(
2023. júl. 18. 20:28
 8/14 anonim válasza:
Ha nem nézel ki jol akkor b**hatod
2023. júl. 28. 15:05
 9/14 anonim válasza:
Tetszik, hogy baratsaggal inditod a sztorit es abbol vezeted le egy komolyabb kapcsolat lehetoseget. En is hasonloan gondolkodom, tehat a kronologia pipa. Eddig pont ezert nem volt normalis kapcsolatom, amiert mindenki szexet akar elso alkalommal, en meg szeretnem inkabb megismerni a masikat. Orulok, hogy vannak meg ilyen emberek, pacsi✋🏾
2023. júl. 30. 14:58
 10/14 A kérdező kommentje:
9-es: Köszönöm szépen,ez jólesett. Örülök,hogy hasonlóan gondolkodunk!
2023. júl. 31. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!