Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Illik az exemnek boldog...

Illik az exemnek boldog születésnapot/névnapot kívánni? Lányok ti kaptok ilyet?

Figyelt kérdés

2023. máj. 28. 23:43
 1/7 anonim válasza:
csak a csicskák kívánnak boldog szülinapot az exüknek
2023. máj. 28. 23:59
 2/7 anonim válasza:
Nem tudom hogy valtatok el. Szerintem egyebkent nem folosleges. Alapbol nem szeretem ezeket az evi 1 rairasokat szulinap meg nevnap alkalmabol.
2023. máj. 29. 00:24
 3/7 anonim válasza:
Ha még beszélő viszonyban vagytok és baráti a kapcsolat, akkor igen.
2023. máj. 29. 01:24
 4/7 anonim válasza:
Mi szoktunk egymàsnak ìrni köszöntést de csak ennyi. Viszont nem vàltunk el haraggal csak nem egyeztek a hosszabb tàvú céljaink.
2023. máj. 29. 07:26
 5/7 anonim válasza:
Ha valami miatt tartani kell a kapcsolatot vele (pl. közös baráti társaság,közös gyerek) akkor "érdemes" neki kívánni, a sértődés elkerülése végett. Bár én, ha közben tudnám, hogy az exem legszívesebben megfojtana, akkor nem tartnék igényt a jókívánságra...
2023. máj. 29. 07:56
 6/7 anonim válasza:
Ha jó a kapcsolatotok, akkor igen, amúgy nem.
2023. máj. 29. 08:06
 7/7 anonim válasza:
Én már hónapok óta nem beszéltem az exemmel mikor rám írt ezzel, hát... Elég nehéz volt nem a hátam közepére kívánni. Gondolom meg akarta nézni hogy van-e még esélye, de nem volt 😁
2023. máj. 31. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!