Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ráírnátok egy exetekre, vagy...

Ráírnátok egy exetekre, vagy akár egy olyan valakire, akivel randiztatok, boldog születésnapot/névnapot kívánva?

Figyelt kérdés
Mi szól mellette, mi szól ellene? Persze utána nem nagyon beszélgetnétek, csak szeretnéd, hogy a másikban ne legyen rossz érzés irántad, de ugyanakkor tudtára add, hogy azért teljesen nem sza*od le.

2023. ápr. 1. 07:40
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Egyebkent friss a szakítás. Két hónapja történt. Nincs harag köztünk, de nem illettünk össze. Viszont nem tudom, hogy ő hogy érez irántam. De talán egy semleges boldog szulületésnapot üzi nem árthat, nem?
2023. ápr. 1. 08:04
 2/30 anonim válasza:
ha nincs harag, akkor írj
2023. ápr. 1. 08:08
 3/30 anonim válasza:

Nem. Le kell zárni.

N

2023. ápr. 1. 08:11
 4/30 anonim válasza:
100% úgy venném hogy nem vagy túl rajtam, így én azt mondom ne
2023. ápr. 1. 08:13
 5/30 anonim válasza:

Én ráírtam így az exemre, de azért, mert vágytam rá.

F

2023. ápr. 1. 08:47
 6/30 A kérdező kommentje:
Mi utana beszeltunk meg 2 honapot, majd hirtelen csend lett. Nem kovettuk ki egymast. De nem is nezzuk egymas sztorijait.
2023. ápr. 1. 08:52
 7/30 anonim válasza:
Felesleges. Ha te túl vagy rajta , akkor első opció.: ő azt fogja hinni, hogy mégsem . Kettes opció.: még jobban epekedik utánad, ha ő nem zárta le. Szóval teljesen felesleges húzás, ami elmúlt az elmúlt nem kell "jó pofáskodni".
2023. ápr. 1. 08:57
 8/30 anonim válasza:

Na, a sok gyerekes hozzászóló...


Felnőtt ember tudja ezt kezelni, miért kellene kerülni a másikat, mint egy leprást? Csomó FELNŐTT ismerősöm van, aki jóban van az exével, mert helyre tudták tenni magukban, és attól, hogy párkapcsolat már nincs, ismerősi viszony nyugodtan lehet - persze csak ha megvan a szükséges értelmi szint...

2023. ápr. 1. 10:06
 9/30 anonim válasza:
Ha nincs kapcsolata.
2023. ápr. 1. 10:14
 10/30 anonim válasza:

Ex-re SOHA nem írunk rá. Minek? De úgy őszintén, mi az értelme? Megpróbáltátok nem ment ennyi volt elváltak útjaitok. miért kellene bolygatni a dolgokat?

Régi ismerősre rá lehet írni persze de itt is valószínű úgy fogja fogadni, hogy “Ez meg mit akarhat?” tuti vmi hátsó szándék, ha már 8 év után így feltűnik.

2023. ápr. 1. 10:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!