Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ráírnátok egy exetekre, vagy...

Ráírnátok egy exetekre, vagy akár egy olyan valakire, akivel randiztatok, boldog születésnapot/névnapot kívánva?

Figyelt kérdés
Mi szól mellette, mi szól ellene? Persze utána nem nagyon beszélgetnétek, csak szeretnéd, hogy a másikban ne legyen rossz érzés irántad, de ugyanakkor tudtára add, hogy azért teljesen nem sza*od le.

2023. ápr. 1. 07:40
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
20-as, én is ilyen selejtes vagyok, de vállalom, az ex attól ex, hogy nem nyünyörgünk semmitmondó dolgokon vele innentől, ha már a fontos dolgoknak már nem része. Ez így jó és felesleges plusz körökkel baszakodni. Az én figyelmem és szeretetem a családomra kell, nem a volt pasijaimra.
2023. ápr. 2. 19:03
 22/30 anonim válasza:

Ugyan, miért ne kellene tojni a másikra, akivel nincs aktív kapcsolat? :D Én ugyan nem írogatnék senkinek. Még a "rokonaimnak" sem írok ilyen üzenetet, csak azoknak, akikkel tényleg valódi, szoros kapcsolatban állok.

Ezek facebook nyalizások szánalmasak.

2023. ápr. 4. 10:30
 23/30 anonim válasza:
Szánalmas az az ember aki ezen lovagol, hogy írjak-e az exemnek vagy ne... Mi a lósz.rnak írnál? Szerinted őt ez majd érdekelni fogja? Zárd le és lépj tovább. Ha találkozol vele az utcán köszönj neki, kérdezd meg mi van vele és ne alázd magad üzenetekkel, hogy te mekkora jó fej vagy hogy gondoltál rá, mert ha nem mondja, akkor se érdekli, hogy írsz neki. Bizonyára nő írta a kérdést. Üzenem a hölgynek, hogy legyen már tartásod!
2023. ápr. 5. 10:24
 24/30 anonim válasza:
Semmi rossz nincs egy boldog névnapot/ szülinapotban nyilván nem ❤️ kell teleírni.
2023. ápr. 24. 19:39
 25/30 anonim válasza:
Ezt tipik azok az emberek csinálják akiknek nincs azóta se kapcsolatuk.
2023. ápr. 25. 09:15
 26/30 anonim válasza:
Teljesen felesleges. Világosan leírtad, hogy magad miatt írnál rá, hogy ne gondoljon rosszat rólad. Mindegy mit gondol rólad vagy kettőtökről. Ha te szakítottál, majd megnyugszik, de azért ne írj neki, hogy a saját lelkedet megnyugtasd őt meg ezzel felzaklasd. Lehet ő akarna valamit, ezzel hogy rá írnál akár csak egy boldog születésnapot üzit, csak a reményt tartanád életben benne és ez nem túl gerinces, ha te már nem akarsz semmit. Szóval egy a lényeg: az ex az a múlt, a múltat pedig le kell zárni!
2023. ápr. 25. 11:35
 27/30 anonim válasza:
26-os vagyok. Annyi még, hogy ha ő szakított, akkor meg hülyét csinálsz magadból, meg lábtörlőt, ha ráírsz. Ne tedd. Kívülről mindig szánalmasnak tűnik, az ha akit kidobtak még kényszeredetten udvariaskodik. Semmi értelme.
2023. ápr. 25. 11:39
 28/30 A kérdező kommentje:
Rairtam. Par nap mulva visszairt, megkoszonte. Ennyi.
2023. ápr. 25. 12:46
 29/30 A kérdező kommentje:
Nezegetjuk egymas sztorijait. Tervezem, hogy par honap mulva ha jon a Pride rairok, megkerdezem van-e kedve menni mint haver. Ha nincs, az is egy jelzes. Most azota mar randizom egy masik sraccal is.
2023. ápr. 25. 12:48
 30/30 anonim válasza:
pár nap múlva vissza írt. Annyira nem érdekled,hogy aznap visszaírjon,csak nem akart bunkó lenni azért írt vissza. Kár erőlködnöd.
2023. ápr. 29. 13:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!