Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ráírnátok egy exetekre, vagy...

Ráírnátok egy exetekre, vagy akár egy olyan valakire, akivel randiztatok, boldog születésnapot/névnapot kívánva?

Figyelt kérdés
Mi szól mellette, mi szól ellene? Persze utána nem nagyon beszélgetnétek, csak szeretnéd, hogy a másikban ne legyen rossz érzés irántad, de ugyanakkor tudtára add, hogy azért teljesen nem sza*od le.

2023. ápr. 1. 07:40
1 2 3
 11/30 anonim válasza:

8 év megint más.

De frissen, ha valaki nem tudja, hova tenni, és nincs normálisan lezárva és kezelve, akkor hiányzik az értelmi szint, amit írtam.

2023. ápr. 1. 10:30
 12/30 anonim válasza:
Én szoktam nekik írni ha tényleg jóban voltunk.
2023. ápr. 1. 10:40
 13/30 anonim válasza:
Nem. Sem friss szakítas után, sem később.
2023. ápr. 1. 12:35
 14/30 anonim válasza:
Az én exem ragaszkodik ezekhez a semmitmondó körökhöz. Sokkal könnyebben viselem ezt úgy, hogy már semmi közöm hozzá (a kapcsolatunk halála a felületessége, felszínessége volt). Sőt, remélem, idővel le is szakad rólam teljesen, mert lesznek újabb expáciensek, akikkel nőnapozik-névnapozik.
2023. ápr. 1. 16:06
 15/30 anonim válasza:
igen rá. Életed része volt, az mindegy hogy 2 hónapig vagy 10évig. Meddig tart leírni hogy Boldog név vagy születésnapot? 5 másodpercig? Én azt is felköszöntöm akit alig ismerek.
2023. ápr. 1. 19:14
 16/30 A kérdező kommentje:
En is inkabb koszontok fel egy exet, mint egy olyan valakit aki FBon ismeros, de ket mondatot sem beszeltunk
2023. ápr. 1. 19:25
 17/30 anonim válasza:
így van, ez egy gesztus. Emberi tulajdonság. Ha már ismerősöd, ergo nem tiltottad le, rajtad múlik,hogy bunkó paraszt vagy e vagy normális ember. Mert kiírja a facebook sok esetben hogy kinek van a szülinapja, és az köszönti fel aki akarja.
2023. ápr. 1. 21:16
 18/30 anonim válasza:
Szerintem ha nincs rá okod hogy ráírj mint pl hogy barátok maradjatok nincs sok lényege én exemmel barátok maradtunk mert csak nem illettünk össze tervekben, nem kell minden kapcsolatnak úgy vége lennie mint egy háború vagy azt gondolni hogy még nem vagy túl rajta mert pl mint barát egész jó de kapcsolatra sok
2023. ápr. 2. 03:40
 19/30 anonim válasza:
Nem, mivel nő vagyok. De a fiú szokott írni, sőt hívni is születésnapkor, névnapkor, de csak szigorúan barátilag.
2023. ápr. 2. 18:40
 20/30 anonim válasza:
Akkor csak én vagyok ilyen “hibás”, hogy exnek még annyit sem írok, hogy Boldog xy-t.
2023. ápr. 2. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!