Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hölgyek 30-45 között, akik...

Hölgyek 30-45 között, akik valóban ismerkedni szeretnének?

Figyelt kérdés

Akkor tegyünk egy próbát!

Sziasztok!

Magas(188cm), sportos (92 kg) férfiként, középiskolai tanárként szívesen beszélgetek, ismerkedek értelmes hölgyekkel 30-45 között (hétfőn voltam 45 éves). Egy kisfiam van, akit egyedül nevelek, és februárban volt hatesztendős. Budapest mellett élünk rendezett körülmények között.

Nem csodákat és "kalapból kiugró nyuszit" várok, akkor írj, ha az intelligencia, kommunikáció és életcél nem vadidegen kifejezések előtted. Előny, ha valóban van humorod 😉



2023. ápr. 7. 21:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nyolcas.
2023. ápr. 8. 11:09
 12/12 anonim válasza:
Szia kérdező! 7-es vagyok, köszi a válaszod, nem félek a privát üzenettől, de mivel most regisztráltam, még korlátozott az idő, hogy mikor írhatok. Sajnos messze lakunk egymástól, úgyhogy sok sikert kívánok neked! A 8-as is én voltam.
2023. ápr. 8. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!