Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hölgyek 30-45 között, akik...

Hölgyek 30-45 között, akik valóban ismerkedni szeretnének?

Figyelt kérdés

Akkor tegyünk egy próbát!

Sziasztok!

Magas(188cm), sportos (92 kg) férfiként, középiskolai tanárként szívesen beszélgetek, ismerkedek értelmes hölgyekkel 30-45 között (hétfőn voltam 45 éves). Egy kisfiam van, akit egyedül nevelek, és februárban volt hatesztendős. Budapest mellett élünk rendezett körülmények között.

Nem csodákat és "kalapból kiugró nyuszit" várok, akkor írj, ha az intelligencia, kommunikáció és életcél nem vadidegen kifejezések előtted. Előny, ha valóban van humorod 😉



2023. ápr. 7. 21:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
Középiskolai tanárként ez nem a legjobb hely ismerkedésre. Bár amúgy sem. Aki egyedülálló, az nem is akar társat, aki nem egyedülálló... az sem. De levelezgetni lehet néhányukkal.
2023. ápr. 7. 21:10
 2/12 A kérdező kommentje:
Majd elválik. Egy próbát megér. Beszéltem én itt, sőt találkoztam is nagyon értékes emberekkel. Igaz, ennek lassan 10 éve.
2023. ápr. 7. 21:23
 3/12 anonim válasza:
Szia! Én szívesen ismerkedem, de nem vagyok független. Viszont az intelligens férfiak a zsánereim. Ha így is érdekel a dolog, írj!
2023. ápr. 7. 21:31
 4/12 anonim válasza:
Ha nem vagy független, akkor miért írsz neki?? 🧐 Nem gondot akar a nyakába.
2023. ápr. 7. 23:02
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen, jogos, négyes, és ezt nagyon szépen, kulturáltan tisztáztuk is privátban.


Amit szeretnék, az valóban egy család újraépítése egy céltudatos, intelligens, hasonló élethelyzetben lévő, vagy azt ismerő hölggyel. A 'majd lesz valami'-nagyon nem az én műfajom.

2023. ápr. 7. 23:44
 6/12 anonim válasza:

Szia,

Először is boldog születésnapot!

Ha nem találsz senkit esetleg találkoznék veled szívesen. Fiatalos vagyok, de idősebb. Azért nem írok privátot mert a döntés a tied....

2023. ápr. 8. 02:20
 7/12 anonim válasza:
Merre laksz, kedves kérdező? Miért maradtál egyedül a gyermekeddel? Mit szoktatok csinálni szabadidőtökben?
2023. ápr. 8. 09:37
 8/12 anonim válasza:
Középiskolai tanárként ez nem a legjobb hely ismerkedésre. Ugyan miért? Ha pl. cukrász, sofőr, vagy postás, akkor jobb? Vagy talán arra gondolsz, nem biztos, hogy talál hozzáillő intelligens nőt? Egy próbát tehet itt bárki! Aki egyedülálló, az nem is akar társat. Akkor valószínű nem volna itt ismerkedési szándékkal csak úgy olvasgatni.Bár lehet, hogy velem van a baj, mert magamból kiindulva, ha nem akarok társat, nem nézegetem ezt a kategóriát. Tudom, hogy páran csak szórakozni járnak ide, de ez úgy is kiderül idővel. Hajrá kérdező!
2023. ápr. 8. 10:48
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves Hetes!


Erre nagyon szívesen válaszolok privátban, de nem gondolom, hogy mindent ki kellene teregetni, mint egy képzeletbeli piacon, hogy ki- ki válogasson. Aki szeretne, kommunikál velem, aki nem, azt nem kívánom kiszolgálni információkkal. Ilyen egyszerű ;-)

2023. ápr. 8. 10:50
 10/12 anonim válasza:
Bocsánat!!! 7-es voltam.
2023. ápr. 8. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!