Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol keressem azt a nőt, aki...

Hol keressem azt a nőt, aki lenne a gyermekem anyja, és már nagyon szeretne gyermeket szülni, csak nem találta még meg a férfit hozzá?

Figyelt kérdés
Budapesten élek, van munkám, szerintem egész elfogadható fizetéssel, de az ismerkedés valahogy nem megy így 37 évesen már. Valahogy mindenki olyan felületes, és általában csak számomra teljesen értelmetlen álmokat kerget vagy tart fontosnak. Miért nem elegek az egyszerű dolgok?

2023. ápr. 7. 14:53
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Már elkéstél. Itt velünk szemben most hozta világra 44 évesen a dániai spermával fogant fiúgyerekét az egyedül álló orvosnő, aki veled nem találkozott.
2023. ápr. 7. 15:18
 2/23 anonim válasza:

Ezzel már elkéstél szerintem is. Ennyi idősen jó ha kapsz olyat aki “szeret magadért” (a pénzedétt, hogy tudja nevelni a gyerekét) de az már csak egy egyedülálló anyuka lessz 1-2 kolonccal.

Fiatalt is kaphatsz de az sugar babby lesz csak. Szaaaal ja, kicsit előbb kellett vna észbe kapnod.

2023. ápr. 7. 15:26
 3/23 anonim válasza:
Ha nagyon gyereket akarnék szülni, én is egyedülállóként tenném, és spermadonortól kérném a cuccot. De erről legjobb esetben is csak 10 év múlva lehetne szó, korábban semmiképp.
2023. ápr. 7. 15:27
 4/23 anonim válasza:

4

50 évesen hova akarnál már szülni.

2023. ápr. 7. 15:29
 5/23 anonim válasza:
#5 25 éves vagyok most :)
2023. ápr. 7. 15:33
 6/23 anonim válasza:
Kérdező, köszi a privátot. Vicces a szitu, mivel korábban már kaptam tőled üzenetet amiben azt írtad, hogy van egy 12 éves gyereked 🤣
2023. ápr. 7. 15:36
 7/23 anonim válasza:
Azt tudod, hogy 30 felett a nőknél már hatalmas nagy az esély arra, hogy beteg lessz a gyerek? Asszem 70%.
2023. ápr. 7. 15:38
 8/23 anonim válasza:
Keress egy 20-as évei végén járó nőt. Ha addig nem volt gyerek, házasság, akkor hirtelen rájuk tör az a szűntelen vágy, hogy családot alapítsanak. Persze kivétel mindig akad, de úgy nagy általánosságban mondom.
2023. ápr. 7. 15:40
 9/23 anonim válasza:

8

Hogy tudsz ekkora baromságot írni? Honnan szeded ezt az infót? Mancika néni mondta a szomszéd utcából?

2023. ápr. 7. 15:40
 10/23 anonim válasza:

Újabb privát üzenetre reagálnék, amit a kérdezőtől kaptam az imént: "Ki mondta, hogy nincs?"

Akkor mi a probléma? :)

2023. ápr. 7. 15:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!