Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedved ismerkedni? 20/ L

Lenne kedved ismerkedni? 20/ L

Figyelt kérdés

Ilyen tipusú férfiakkal/ fiúkkal ismerkednék:

- 20-26 éves

- Normál testsúlyú/testalkatú (nem maci, vagy ilyesmi)

- Átlagos kinézetű

- A valóságban is sok mindenről lehet vele beszélgetni, nem kell minden 2. szót harapófogóval kihúzni belőle

- Mosolygós, jó humorú (vagy legalábbis érti a viccet)

- Most egyetemista/ már végzett

- Nem roma/ fél roma

- Komoly kapcsolatot keres


Ha magadra ismertél, és van kedved ismerkedni akkor írj privátot. :)



2023. márc. 15. 18:08
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:

Azért az a szomorú, hogy a nők többsége a diplomát a jó fizető állással azonosítja. Magyarul, azt akarja hogy orvos, ügyvéd, akármi legyél, csak még leragadtak annál, hogy ez diplomát jelent. Viszont egy tanárt diplomával, öt év lehúzása után, úgy rúgnak ki, hogy levegőt se kap.

Egy gyorstalpalós programozót, meg tárt karokkal fogadnak. Aki nyilván eleget keres már a számukra. Szóval jó lenne, ha a pénz iránti vágyat nem a "diplomás" szóval helyettesítenék. Mert sértő a valóban diplomás, de sokat nem keresőkre nézve.

2023. márc. 15. 22:37
 22/32 anonim válasza:
Én végeztem egyetemet és a világon nem jelent semmit. A szakok fele büfé ha az összképet nézem (nyilván nem egy mérnök vagy orvos képzésre gondolok), amit bárki képes elvégezni akinek van egy minimális monotonitás tűrése és 80nál több az iqja. Aki ez alapján akar párt választani az szimplán tapasztalatlan vagy tájékozatlan. K*rva sok értelmes ember van diploma nélkül és rengeteg sík hülye 2 vagy több diplomával, ismerek párat.
2023. márc. 15. 23:05
 23/32 anonim válasza:

Magadról nem írtál semmit.

A leírásból majdnem hasonló vagyok, csak 1 kimaradt, és nemtudom hogy így is elfogadsz-e engem

2023. márc. 16. 00:38
 24/32 anonim válasza:
Valakinek válaszolt egyáltalán?
2023. márc. 16. 08:29
 25/32 anonim válasza:

24#

A kérdésére érkezett válaszokra se válaszol.

2023. márc. 16. 09:00
 26/32 anonim válasza:
Valószínűleg rájött, hogy ez így nem működik, és inkább lelépett.
2023. márc. 16. 09:24
 27/32 anonim válasza:

vagy csak néha unalomból van fent.

de szerintem is, rájött, nem anonim oldalon kell keresnie.

2023. márc. 16. 09:36
 28/32 anonim válasza:
#20 én meg azt vártam aki azt hiszi hogy az a minden. Nem irigyli senki, de elég beszűkült elmére vall ha ezt gondolja valaki hogy egy diplomával övé a világ. Szóval diploma = vitte valamire. Aztán meg bemegyek a postára és kettőig nem tud elszámolni aki az ablaknál ül. Pedig oda még az se kell, de még azt a szintet se tudják megütni mikor van neki. Persze ez csak egy példa, de egyrészt ilyenből is sok van, másrészt meg felejtsük már el ezeket a baromságokat.
2023. márc. 16. 13:28
 29/32 anonim válasza:
A postai dolgozók, legalább is akik az ablaknál ülnek valószínűleg nem szereztek egyetemi diplomát 😂😂 honnan szeded ezt a baromságot?
2023. márc. 16. 14:34
 30/32 anonim válasza:
#29 nem világvárosban lakok, ismerem őket, onnan tudom.
2023. márc. 16. 20:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!