Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt önmagukat nőnek...

Vannak itt önmagukat nőnek kiadó férfiak?

Figyelt kérdés

2023. márc. 8. 02:54
1 2
 11/18 anonim válasza:
Írj ha van kedved.
2023. márc. 8. 10:38
 12/18 anonim válasza:
Itt a leg több felhasználó anonim, bár lehet, hogy privátba, már másnak adja ki magát. Van egy haverom valami on-line játék chat szobájába megismerkedett egy 24 éves lánnyal, aki teljesen ki van éhezve szexuálisan. Mondtam is neki, te idióta, az valószínűleg nem 24 éves és nem is nő!
2023. márc. 8. 12:07
 13/18 anonim válasza:
Lol, 9-eskének jól betaláltak. Reakcióból elég tisztán kivehető.
2023. márc. 8. 15:07
 14/18 anonim válasza:
Hát nem tudom, én is adtam már ki magam csajnak ( igazából elég írni a szexuál kategóriában egy "lányok.."kal kezdődő kérdés alá bármilyen választ és jönnek is a privik :D Tényleg jókat lehet röhögni, vannak köztük szomorúak is, elképesztő béna szövegeket nyomnak a legtöbben :D Amúgy kiegyensúlyozott felnőtt férfi vagyok, ezt pedig inkább olyan guilty pleasurnek mondanám. Van, aki való világot néz, én néha nőnek adom ki magam gyk-n :D Ha valaki szerint emiatt szar az életem, azt meg qrvára leszarom :D
2023. márc. 8. 19:10
 15/18 anonim válasza:

hát, én ezért is szoktam a hívásozást PREFERÁLNI !

Mert ott egyből kiderül a dolog :D

2023. márc. 8. 20:09
 16/18 anonim válasza:
Nem menne jól, lebuktatna a logika és a következetesség 😂
2023. márc. 9. 01:47
 17/18 anonim válasza:
Akad egy pár, söt nőnek magukat kiadó nők is vannak.
2023. márc. 9. 14:16
 18/18 anonim válasza:
És hol vannak a magukat férfinak kiadó nő? Vagy a magukat nőnek kiadó, férfiak, akik valójában nők?
2023. márc. 9. 18:58
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!