Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Külső megfog belső megtart?

Külső megfog belső megtart?

Figyelt kérdés
Most főképp férfiakhoz szólna ez a kérdés. Biztos vagyok benne, hogy női társaim közt is vannak így gondolkodók, de most a másik nem érdekelne. Miért gondolja úgy a legtöbb férfi, hogy ha egy nő adna neki egy esélyt a külseje ellenére, akkor majd annyira megfogná a személyisége, hogy úgyis összejönne a dolog? Mármint egyértelmű, ha kapcsolatot keres az ember, akkor fontos a személyiség, de nekem ne mondjátok, hogy felszínesség az, hogy elsődleges a kémia. Ha belegondoltok férfiként nektek is esélytelen lenne egy olyan nővel összejönni, aki bár jófej, de kicsit sem vonzódsz hozzá. Szóval, mi a véleményetek erről a témáról? Jöhet hideg meleg.
2023. febr. 17. 18:54
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én nem tartozom a kérdezettek közé.


Viszont, volt már olyan, hogy elsőre nem volt szimpi valaki egyáltalán (külsőre), de ahogy megismertem egyre jobban bejött. Meg olyan is volt, hogy külsőre szimpi volt, aztán megismerés után nem lett az.


Viszont azt is látom a neten, hogy az emberek marha felszínesek és ezzel a "külső megfog, belső megtart" mondással védekeznek

2023. febr. 18. 15:01
 12/12 anonim válasza:

Ez a külső megfog belső megtart szólás mondás tulajdonképpen a felszínesség címe. Ha meglátok ilyen adatlapot rá se írok az illetőre, mert annak a legtökéletesebb ember sem lesz megfelelő.


Az igazi ismerkedés és vonzalom nem a külső alapján megy végbe. Ha valaki jól néz ki, vonzó külsőleg, de közben taszító a viselkedése, IQ és EQ terén közel van a nullához aligha jönnék össze vele. Szóval már önmagában az említett szólás mondás hibás.


Engem az intelligencia fog meg, a külső pedig megtart. Felszínes lennék? Nem.. Csak igényes.

2023. febr. 21. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!