Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan 18-30 év közötti...

Van itt olyan 18-30 év közötti nő a kelet-magyarországi régióból, akinek lenne kedve ismerkedni? 27F

Figyelt kérdés
2023. febr. 9. 19:27
 1/4 anonim válasza:
Nem értem ezeket a kérdéseket. Ilyenkor azt várjátok, hogy a nők elkezdjenek bombázni privát üzenetekkel? Hát nem fognak, mivel egy rohadt mondatot sem írtál magadról. Szerinted ki akar zsákbamacskásat játszani?
2023. febr. 9. 20:48
 2/4 A kérdező kommentje:

Előfordulhat, hogy kissé naív vagyok. Nem volt semmi rossz szándék a kérdésemben, csak arra gondoltam, ha akad olyan, aki vevő ismerkedésre, azzal válthatunk pár privát üzenetet, ami alapján el lehet dönteni a továbbiakat, hogy hagyjuk egymást a francba, vagy folytatjuk az ismerkedést.

Ez az oldal meg valahol mégis csak anoním, full nyilvánosan butaság lenne konkrétumokat megosztani. Na, meg azzal sem megy sokra, hogy "öööö izééé zöld szemem van meg barna hajam". Viszont a kérdésre történő érdeklődő reagálás után bármi kisülhet belőle, ha megtalálja az ember a közös pontokat, de ugye ennek feltétele mindkét fél kölcsönös érdeklődése a másik felé.

2023. febr. 9. 21:04
 3/4 anonim válasza:
Igazad van, ez egy anonim oldal. Senki nem fogja tudni hogy ki vagy, ha leírod hogy mivel foglalkozol, mi a hobbid, mik az érdeklődési területeid, milyen zenét hallgatsz, milyen sorozatokat szeretsz nézni stb. Ezzel máris megkönnyíted mindenki helyzetét, mert így lehet lesznek olyanok, akik találnak több közös pontot is. Hogy írjon bárki is érdeklődő reagálást, ha nem tud rólad semmit?
2023. febr. 9. 21:13
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazad van, kedves kommentelő! Nem gondoltam át teljesen ezt a próbáljunk meg a GYIK-en ismerkedni dolgot. ;)

Azért egy próbát hagyok ennek a kérdésnek, hátha mégis.

Legközelebb jobban odafigyelek a részletekre.

2023. febr. 9. 21:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!