Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan tartsam fent az érdeklő...

Hogyan tartsam fent az érdeklődését vagy hogyan találkozzunk többet?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy megismerkedtem egy lánnyal kb egy hónapja, volt már pár randink történtek a dolgok, de most már hetek óta nem tudtunk találkozni mert vagy nekem nem volt jó vagy neki mivel elég lehetetlen beosztása van és még most se tudjuk fixen mikor fogunk legközelebb talizni. A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnék neki kedveskedni ezen időszak alatt amíg nem látjuk egymást, nem akarom hogy kihunyjon a tűz és elveszítse érdeklődését felém mert eddig nagyon jól mentek a dolgok. A másik kérdésem pedig az lenne hogy tudnátok valamit tanácsolni hogyan tudnánk többet találkozni? Neki elég összevissza beosztása van+más dolgai is és aránylag sok idő is eljtnunk a másikhoz. F/22

2022. dec. 26. 22:51
 1/5 anonim válasza:
Ha ilyen bonyolult az életetek, akkor nehéz lesz. Próbáljatok minél többet videochatelni pl., vagy időnként rövid üzeneteket küldözgetni egymásnak, jelezve, hogy gondoltok a másikra. Aztán majd hátha összejön egy találkozó is. Amúgy az nem lehetséges, hogy neki van a képben egy másik srác, és ezért hárít?
2022. dec. 27. 00:01
 2/5 anonim válasza:
Milyen messze laktok egymástól?
2022. dec. 27. 06:35
 3/5 DanielC válasza:
Este nála vagy nálad?
2022. dec. 27. 15:07
 4/5 anonim válasza:
Ezt én is próbáltam ugyanebben a helyzetben, utána egy párszor még hívogattuk egymást, aztán ez abba is maradt. Ha nincs időtök egymásra akkor sajna esélytelen.
2023. jan. 24. 23:24
 5/5 anonim válasza:
Ha csak akkor reagál, ha te keresed, már régen rossz...
2023. jan. 25. 09:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!