Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 24 éves, pesti rosszfiú...

24 éves, pesti rosszfiú keresi szebbik felét?

Figyelt kérdés

IGEN!

Úgy tudom a lányok a rosszakra mennek és én sok mindenből az vagyok.

Ha táncolok, nekivezetem a partnerem másoknak, ha labdajáték van, hááát... maradjunk annyiban idén volt törve a lábam.

A diplomát alig nyögtem ki magamból, egy szülés könnyebb lett volna az államvizsgánál.

Takarításnál is legszívesebben kidobnám az összes bútort, de nem saját ingatlan, úgyhogy csak morgolódok.

Egyszer próbáltam főzni (nagy lelkesedéssel), de az olajon sorozatlövésbe kezdett a só és szégyen szemre menekültem.

Próbáltam megtanulni dekázni. nagyjából összejött, de 50-nél valahogy már nagyon nem megy tovább, meg is sértődtem a labdára.

Ezeken a béna randioldalakon meg úgy röpködnek a lányok, hogy egyik se akar leszállni valamelyik növényre. pedig biztosan vannak bokrok, fák, meg egyebek is.

Megállóban pedig csak a jármű megy, a lány szalad, én meg botlok.

Könyvtár lesz a következő áldozat.

Valaki? :D


2022. dec. 4. 14:27
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Ha az itteni nőket latnatok nem akarnátok velük semmit. 100 bol 1 aki jól néz ki és normális személyisége van. :D csak neten át láttok egy 24N t és egyből elkepzelitek az ideált. :)
2022. dec. 5. 23:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!