Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 24 éves, pesti rosszfiú...

24 éves, pesti rosszfiú keresi szebbik felét?

Figyelt kérdés

IGEN!

Úgy tudom a lányok a rosszakra mennek és én sok mindenből az vagyok.

Ha táncolok, nekivezetem a partnerem másoknak, ha labdajáték van, hááát... maradjunk annyiban idén volt törve a lábam.

A diplomát alig nyögtem ki magamból, egy szülés könnyebb lett volna az államvizsgánál.

Takarításnál is legszívesebben kidobnám az összes bútort, de nem saját ingatlan, úgyhogy csak morgolódok.

Egyszer próbáltam főzni (nagy lelkesedéssel), de az olajon sorozatlövésbe kezdett a só és szégyen szemre menekültem.

Próbáltam megtanulni dekázni. nagyjából összejött, de 50-nél valahogy már nagyon nem megy tovább, meg is sértődtem a labdára.

Ezeken a béna randioldalakon meg úgy röpködnek a lányok, hogy egyik se akar leszállni valamelyik növényre. pedig biztosan vannak bokrok, fák, meg egyebek is.

Megállóban pedig csak a jármű megy, a lány szalad, én meg botlok.

Könyvtár lesz a következő áldozat.

Valaki? :D


2022. dec. 4. 14:27
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Veszélyes pasi vagy,nálam ki vagy lőve😬
2022. dec. 4. 14:36
 2/21 A kérdező kommentje:

1-es lécci neee. volt már pár éve, hogy összetörtem a kocsit és azóta rendesen bkv-zok.

még a szalvétát is használom, meg papírzsepit! wc ülőke lehajtva, stb. :')

Egyébként azt is érdemes érezni, hogy humorizálok. (főleg ha amit láttok nem tetszik. ~ érzés ~)

2022. dec. 4. 14:44
 3/21 anonim válasza:
Nem szeretjük a rosszfiúkat! Azokat csak a rossz lányok szeretik. Szóval ne a gyk-n próbálkozz hanem a rosszlanyokon...😄
2022. dec. 4. 15:48
 4/21 A kérdező kommentje:

Egyébként igaz. Nem én akarom megtölteni kommenttel a kérdést.

Lehetőleg privátban érdeklődjön az, aki szeretne, így kikerülendő a förtelem. :D

2022. dec. 4. 16:24
 5/21 anonim válasza:
Muhaha. Mond csak, miért nem teszel valami hasznosat az emberiségnek és vágod fel az ereidet...??? Istenem.. 😄
2022. dec. 4. 16:26
 6/21 anonim válasza:
Még jó hogy nagyon fontos a humor a nőknek, miközben nem is értik :D Lehet hogy cringe a kérdező de látványosan fel se fogjátok a poént.
2022. dec. 4. 17:01
 7/21 anonim válasza:
Mint mikor írja nekem a csaj hogy legyen tökélete a személyiségem miközben ő meg olyan unalmas volt hogy reagálni se tudott arra amiket mondtam.
2022. dec. 4. 17:04
 8/21 anonim válasza:
Mondjuk ez szerintem új rekord, nekem azért kellett pár levélváltás mire a halálomat kívánták :D
2022. dec. 4. 17:11
 9/21 anonim válasza:
Nekem is írták már itt nők, hogy öljem meg magam. Én soha senkinek nem mondtam ilyet, de azért én vagyok a beteg.
2022. dec. 4. 17:41
 10/21 anonim válasza:
Az itteni nők kb egytől egyig nyomorékok. Volt párhoz szerencsém, tudom. :D Mondjuk a kérdező szerintem tök humoros kérdést írt ki, de annyira búval aszott, frusztrált, vagy csak szimplán buta itt némely ember, hogy direkt nem esik le nekik. :D
2022. dec. 4. 18:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!