Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 24 éves, pesti rosszfiú...

24 éves, pesti rosszfiú keresi szebbik felét?

Figyelt kérdés

IGEN!

Úgy tudom a lányok a rosszakra mennek és én sok mindenből az vagyok.

Ha táncolok, nekivezetem a partnerem másoknak, ha labdajáték van, hááát... maradjunk annyiban idén volt törve a lábam.

A diplomát alig nyögtem ki magamból, egy szülés könnyebb lett volna az államvizsgánál.

Takarításnál is legszívesebben kidobnám az összes bútort, de nem saját ingatlan, úgyhogy csak morgolódok.

Egyszer próbáltam főzni (nagy lelkesedéssel), de az olajon sorozatlövésbe kezdett a só és szégyen szemre menekültem.

Próbáltam megtanulni dekázni. nagyjából összejött, de 50-nél valahogy már nagyon nem megy tovább, meg is sértődtem a labdára.

Ezeken a béna randioldalakon meg úgy röpködnek a lányok, hogy egyik se akar leszállni valamelyik növényre. pedig biztosan vannak bokrok, fák, meg egyebek is.

Megállóban pedig csak a jármű megy, a lány szalad, én meg botlok.

Könyvtár lesz a következő áldozat.

Valaki? :D


2022. dec. 4. 14:27
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Még ha valakinek nem is tetszik a humora, az nem ok arra, hogy öngyilkosságra bíztassa. Ez a beteg, nem a kérdező. Fordított helyzetben ha egy férfi írt volna ilyet egy női kérdezőnek, akkor már nekirontott volna az egész internet.
2022. dec. 4. 18:57
 12/21 anonim válasza:

Ilyen ez, ha férfi vagy, dögölj meg már csak azért is ha megmersz szólalni.

De ha van egy lyuk a lábad között, mindenki puncsol, az se számít ha agyhalott vagy.

2022. dec. 4. 20:18
 13/21 anonim válasza:
Azért nem minden nő ilyen, de tény, hogy itt a gyakorin ez a mainstream.
2022. dec. 4. 20:22
 14/21 anonim válasza:
Kérdező lehet, hogy rossz vagy, de a humorod nagyon jó! :DDD
2022. dec. 4. 20:54
 15/21 A kérdező kommentje:

na ugye. annyira rossz vagyok, hogy még rosszul se tudok humorizálni.

egyesek meg csodálkoznak milyen kétségbeesett vagyok.

szerintem ha kivetném magam az ablakból, akkor is ráesnék a 12-es válaszolóra, aki pórul jár, de én meg elsétálok kvázi sértetlenül.

nehéz az élet, de én még nehezebbé tudom tenni, úgyhogy aki a fellegekben jár is lesegítem. biztos van, akinek ez kell! :D

2022. dec. 4. 21:28
 16/21 anonim válasza:
Jujj,de kár,h Pécsi "jáányka" vagyok😁😂😂
2022. dec. 4. 22:34
 17/21 A kérdező kommentje:
a pécsába... nem szeretnél budapestre költözni? finom bélpesti levegő, halálhörgés és siralom minden utcasarkon (még rímel is!), jó munkalehetőség (biorabszolgaként), sok jó program (menekülés a részegek elől, futás a busz és villamos után), rendes emberek ( ¯\_(ツ)_/¯ - igen, pont ennyire - ).
2022. dec. 4. 23:11
 18/21 anonim válasza:
Ismerem pestet,mint a rossz pénzt...és azt hiszem munkalehetőség szemppontjából sokkal jobb,mint pécs😂😂 igazából nem kell oda vissza költöznöm,mert itt is megvan az,ami pesten,de azért köszönöm szépen😂😂💪
2022. dec. 4. 23:42
 19/21 A kérdező kommentje:

na de van ott olyan légszennyezettség, mint itt? most jön a tél és a szemétégetés mellé bejön a városi autóforgalom. szinte harapni lehet a levegőt.

pécsen nem hiszem, hogy kellene hajléktalant kerülgetned. kész akadálypálya és még szaga is van!

hát visszaköltöznöd tényleg nem kéne, csak ide. nehogy félreértsük a dolgot!

2022. dec. 5. 00:31
 20/21 anonim válasza:
Próbàlkozz a rosszlànyoknál akkor :D Még gyűjtőoldaluk is van
2022. dec. 5. 11:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!