Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Első randi után kinek illik...

Első randi után kinek illik felajánlania a következő randi lehetőségét? És mikor szokás szerintetek?

Figyelt kérdés

2022. nov. 12. 10:48
1 2
 11/18 anonim válasza:
Lehet, hogy fél a kudarctól, és vár valamiféle megerősítést, esetleg azt szeretné, hogy most te lépj, és te javasolt valami programot. Te a randin vagy utána adtál neki pozitív visszajelzést? Pl. elmondtad neki, hogy jól érezted magad vele? Lehet, hogy azt érzi, hogy nem tartottad őt elég jónak, vagy nem tudom, mindenesetre ha nem akarna tőled semmit, akkor szerintem már lelépett volna. Ha te esetleg nem éreztetted vele, hogy szeretnél folytatást, akkor adj neki visszaigazolást, hogy jó volt vele lenni, vicces dolgokat mesélt stb. Én egyébként ilyen helyzetben azt várnám, hogy ha érdeklem a lányt, akkor most ő hívjon el valamilyen programra, ha már első alkalommal én kezdeményeztem a találkozást.
2022. nov. 12. 18:36
 12/18 A kérdező kommentje:
igen, még aznap este írtam rögtönm hogy köszönök mindent stb és aztán, hogy én is nagyon jól éreztem magam. vagy ez nem elég?
2022. nov. 13. 11:31
 13/18 Noren1989 válasza:
Mi volt a vàlasza?
2022. nov. 13. 11:33
 14/18 A kérdező kommentje:
igazából először megköszöntem aztán ő írta, hogy jó volt(röviden) és én arra reflektáltam, hogy én is nagyon jól éreztem magam. de azóta is beszélünk, bár nem olyan intenzíven. és engem ez zavsr főleg, hogy nem konzisztens úgymond a beszélgetés mert már nem ír annyit. csak akkor minek beszélünk? szerintem a férfinak kéne és illik a második talit legalább felhoznia vagy utalnia rá, ha fél is a visszautasítástól...
2022. nov. 13. 11:40
 15/18 anonim válasza:
Így jártál
2022. nov. 13. 12:29
 16/18 anonim válasza:
Felejtsd el ennek annyi akkor.. Most már csak illedelmességből ír vissza.. Egyre több időbe fog telni a válasz utána meg vagy egyáltalán nem ír vagy el is tűnik..
2022. nov. 13. 13:16
 17/18 anonim válasza:
Gyere ismerkedj velem :)
2022. nov. 13. 15:28
 18/18 anonim válasza:
Lehet, hogy nem fogtad meg őt igazán, csak nem akar téged megbántani. De ha annyira foglalkoztat ez az ügy, akkor kérdezz rá te, hogy akar-e újra találkozni veled, elvégre neked sem fog leesni az aranygyűrű az ujjadról, ha felteszel egy ilyen kérdést.
2022. nov. 13. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!