Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Első randi után kinek illik...

Első randi után kinek illik felajánlania a következő randi lehetőségét? És mikor szokás szerintetek?

Figyelt kérdés

2022. nov. 12. 10:48
1 2
 1/18 anonim válasza:

Szerintem akkor szokás, ha jól éreztétek magatokat :).

Illetve szerintem nem érdemes se randinak nevezni, se számon tartani, hogy hányadiknál tartotok.. - Ha 10 évig együtt lesztek, akkor majd számoljátok, hogy nah 787. randink jön kedvesem. -


Mindegy ki hozza fel a következő találkozás lehetőségét. Ha úgy érzed, hogy jól éreztétek magatokat és szeretnél még az illetővel találkozni, akkor kezdeményezz. A napirendjét az illetőnek nem tudom, így arra, hogy mikor nem tudok válaszolni.


23F

2022. nov. 12. 10:57
 2/18 Noren1989 válasza:
Aki akarja folytatni, btw :D
2022. nov. 12. 11:41
 3/18 anonim válasza:
Megkérded tőle akar e tovább randizni, a viselkedését figyeld, ne azt amit mond. Képtelenek őszinte választ adni, legalábbis a többség. Teljesen mindegy ki mondja.
2022. nov. 12. 11:43
 4/18 anonim válasza:
Aztàn vagy eltűnik, vagy ír neked egy nyálas SMS-t hogy gondolkodott blabla és mégse akar több randit.
2022. nov. 12. 11:44
 5/18 anonim válasza:
Szerintem a nő is kezdeményezhet az első randi utàn , de ez csak az én véleményem
2022. nov. 12. 11:57
 6/18 anonim válasza:

Akinek sürgősebb.


Egy idő után már nem akadunk fenn ilyen hülyeségeken, hogy kinek mit illik.

2022. nov. 12. 12:00
 7/18 anonim válasza:

Attol fugg milyen randi.

Ha mar ismerted szemelyesen elotte akkor nagyobb az eselye a masodik randira mert azert randizott veled elso alkalommal is mert szimpatikus voltal neki.



Ha interneten ismerted meg es az elso randi volt az elso talalkozas is egyben akkor ott eloben nem erdemes nagy terveket szoni mert nem tudhatod akkor meg hogy tetszel e neki eloben is. Tobb mint valoszinuleg nem mondja a szemedbe hogy nem tetszel neki eloben, legalabbis a nok mindig ezt csinaljak. Majd ha hazamentek es nem tilt le facebookon akkor lehet szo masodik randirol is :D

Hogy mikor a rajtatok mulik, akar masnap is ha van idotok ra.

En fiatalabb koromban nagyon sok novel randiztam de talan 1-2 alkalommal jutottam csak a masodik randiig. Ha jol emlekszem par nap kihagyassal volt a kovetkezo.

2022. nov. 12. 17:06
 8/18 A kérdező kommentje:
lányként kérdezem amúgy. nem értem az írogatást stb. akkor minek írogatunk egymásnak, ha napokkal később sem kérdez rá az illető. férfiak, esetleg meg tudjátok magyarázni ilyenkor mi jár a fejetekben?
2022. nov. 12. 17:09
 9/18 anonim válasza:

Sok randim volt, a többségben annyi gerinc, bátorság nem volt hogy megmondja nem akar tőlem semmit, igazából sokan azt se tudták mit akarnak, nem tették oda magukat az ismerkedéshez. Csak rabolták az időm.

Inkább az a kérdés mi jár a nők fejében, miért kell ennyire inkorrektnek és személytelennek lenni. Azt tapasztalom hogy a többség többre értékeli magát mint ami valójában és álomvilágban élnek.

Az hogy kinek mikor mi illik manapság már mindegy, fele fele alapon mehet minden, aztán felteszi az egyik fél a nagy kérdést hogy mi legyen. Ha korrekt és őszinte mindenki bármi is a válasz nem lesz sértődés, mert megmondta normálisan az érzéseit. De amikor hazudoznak, meg beszélnek össze vissza mint valami elmebeteg skizo diliházszökevény na, nincs annál undorítóbb.

2022. nov. 12. 17:22
 10/18 anonim válasza:

Szerintem indulj ki abból, hogy Te miért nem kérdezel rá.


Nem minden férfi egyforma, Te talán jobban ismered őt.

2022. nov. 12. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!