Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szellemileg visszamaradott...

Szellemileg visszamaradott fiatalok hol tudnak párt keresni?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon kedves barátom, kómában volt és sok műtéten esett át, azóta sajnos jóval lassabb az átlagnál. (Pl. pénzzel, idővel kapcsolatos dolgokat nem tudja értelmezni, de humoros, jó a memóriája.) Mindig kérlel, hogy mutassam be neki a barátnőimet, de biztosan jobb lenne neki, ha egy olyan partnere lenne, aki hasonló eseményeken ment keresztül. Léteznek direkt ilyen célra szánt események, vagy olyan programok, ahol könnyen ismerhetne meg ideális partnert? (Ismerek Down-os szerelmespárt, szóval bizti neki is lenne esélye.)
2022. okt. 25. 20:27
 1/8 anonim válasza:

Ugyan ez jutott eszembe, down-os párok. Nagyon sajnálom az értelmi fogyatékkal élőket, aggasztó, h potenciális veszély számukra, hogy egyesek kihasználhatják őket. :( Inkább hozzá hasonlót keress számára, azt javaslom.


Szerintem egyfelől valami támogató szervezet jó, ha segít az ismerősödnek (nem vagyok képben), baj esetén ahova fordulhat, valamint hátha szerveznek értelmi fogyatékkal élőknek klubbokat, vagy valami hasonlókat.


Pszichológusok által, vagy valami segélyszervezet létezik számukra? Olyasmire gondolok, mint pl bántalmazott nők számára a NANE egyesület, csak értelmi fogyatékkal élőknek?


Jobb öteltem nincs. Átlagemberek java is kínlódik társkereséssel. Én pl be tudok csajozni mint átlagember, csak anyagilag nem állok úgy, hogy tartós viszony lehessen belőle. Tehát mindenkinek annyi baja van, nekem ez, neki az, nem könnyű, ennyi kósza ötletem van, amit írtam.

2022. okt. 25. 20:44
 2/8 anonim válasza:
Fidelitas
2022. okt. 25. 22:50
 3/8 anonim válasza:

#2 Ez gonosz volt pöttyet :)

Régen a Meosznak volt társkeresője, de nem volt kikötés a mozgás sérültség.

2022. okt. 25. 23:14
 4/8 anonim válasza:

#2


Nagyon undorító vagy!!!

Hogy hasonlíthatod a szellemileg visszamaradott embereket a Fidelitashoz? Vérig sérted őket ezzel!

Mármint a szellemileg visszamaradottakat...

2022. okt. 26. 07:57
 5/8 anonim válasza:

Kézenfogva Alapítvány, Nem adom fel Alapítvány - és hasonló társaik - illetőleg szerintem a családsegítő szolgálatok valamelyike is tud hasznos tanáccsal szolgálni.


Kormányablakok november 1.-je után a fűtési szezonra kénytelenek bezárni, de kövessétek figyelemmel a médiacsatornákat és megtudjátok hol informálódhattok még ebben az ügyben.


Esetleg még a rehabilitációs portálok (nemrég tudtam meg, hogy pl. munkaügyben az orvosszakértői intézetben segítenek fogyatékos embertársainknak elhelyezkedni.)


Biztosan van még remény, NE ADJA/ADJÁTOK FEL!!!

2022. okt. 27. 10:02
 6/8 anonim válasza:

#5 Fuss neki mégegyszer az olvasásnak.


Azért a kormányablak/családsegítő szakemberét megnézném, amikor közlik vele, hogy társkeresésben kellene egy kis segítség...

2022. okt. 27. 10:20
 7/8 anonim válasza:

Jobb életminőség magasabb színvonalon = nagyobb esély a sikeres(ebb) párkapcsolatra. Így értettem.


5-ös válaszoló voltam.

2022. okt. 27. 10:26
 8/8 anonim válasza:
Mondjuk a 2-es válaszadó nem írt rosszat, elnézve a médiatartalmakat amit nekik szánnak, már meg is érkeztek. Vannak fizetett körök is akik a tv-ben égetik magukat... A Pesti tv, Hirtv mind ilyen.. goggy, abszolutecjóindulattal nézve is.. És a PestiSrácok köre is...
2022. nov. 1. 02:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!