Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges, hogy valaki...

Lehetséges, hogy valaki testileg és szellemileg se tud megérni a felnőttléthez és emiatt nem tud érvényesülni és lesüllyed az életben?

Figyelt kérdés
27 vagyok, 6 év alatt szereztem egy diplomát (amiben alig van használható szaktudásom) és soha nem volt barátnőm. Rendkívül vékony vagyok (50 kg), van krónikus betegségem is és nehezen tudok kommunikálni emberekkel, nem vagyok proaktív/talpraesett/kreatív és nem tudok pörögni/gyorsan jó döntéseket hozni, rossz a memóriám és lassan fogok fel dolgokat. Szinte nulla a libidóm, testileg vissza vagyok maradva és nagyon beszűkültnek érzem a személyiségemet valamint az életemet.

2021. febr. 6. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Nem, ez csak egy kifogás.
2021. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Lehetséges, ha olyan testi vagy szellemi fogyatékossága van. Nekik akkor van gondnokuk is.

De mi a te kifogásod? Amennyiben igaz hogy diplomád van, nyilván gondnokra nem szorulsz. Tehát?

2021. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
De természetesen létezik ilyen, ez a válasz a kérdésedre, mert itt vagy pl te, aki nem akadályoztatva van, hanem nem AKAR felnőtt lenni, csak nyavalyogni.
2021. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%
Én is kicsit vissza vagyok maradva a többi korombelihez képest. 20 éves vagyok de kicsit olyan gyerekesebb a viselkedésem. Van egy pszihológus aki foglalkozik velem és ő mondta hogy azért vagyok ilyen mert kevés dologban próbáltam ki magam az életem során. Elkezdtem azóta sütni, főzni, sportolni, angolozni. A kommunikációs képességemet is fejleszti mivel ott meg az volt a hibám hogy mindig számokba fejesztem ki a dolgokat és nem érzelmekbe valamint nem figyeltem hogy a beszélgwtő partnerem és én is 50-50% ban legyen jelen a beszélgetésben. Azóta hogy ennyi mindent megtapasztaltam érzem hogy kezdek fejlődni. Te is próbáld ki magad sok mindenben, fejleszd a kommunikációs képességedet biztos találsz róla interneten is videót.
2021. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!