Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az ilyen srácoktól ajánlatos...

Az ilyen srácoktól ajánlatos menekülni, ugye? Jól érzem?

Figyelt kérdés
Már ugyan- szerintem - tárgytalan a dolog, de attól még érdekel, hogy tényleg jól történt úgy, ahogyan? Van egy srác ,,ismerősöm”, akit személyesen egyszer se láttam ugyan, de abból, amit neten mutat, minden porcikám hatalmas redflaget kiált. Egy jó gimiben tanult ugyan, ám valahogy építkezésen kötött ki ( semmi bajom ezzel a munkával, sőt! De ez a full proli réteg ) ahol - állítólag - egy munkatársa belevitte a drogokba. Huszas évei elején jár, elég depresszív ember, televarrt, szóval az a tipikus rossz fiú álcája van, ebbe menekül. Már első beszélgetés alapján le akart hívni Pestről Nyíregyházára ( első talinak. Ez még annyira nem is lett volna baj, egyenlőség van, de azért a bennem lévő illik- nem illik berögződés miatt néztem rajta egyet ) A szövegeiben, amiket posztol, előszeretettel rib*ncozza a női nemet, és elég sok posztolt képén mindig más más csajokkal van, szexuális tevékenységet imitáló pózokban. Nekem már első beszélgetés közben olyanokat írt, hogy én leszek a felesége, aki rosszat mond rám, lábát kitöri stb. ) Csak mert a képeim tetszettek neki. Írtam neki, hogy de hát nem is ismer személyesen, erre annyi volt a válasz, hogy nem hiszi, hogy rossz ember lennék. Írt még olyan fura, összefüggéstelenségeket is, mint : ,, Nálam mindig angyalok szállnak” valamint egy válaszára mindig heteket kellett várni, aztán már nem is írt, amikor utoljára megkérdeztem, hogy mi újság. Egy közös ismerősünk 1( bár őt is csak felszínesen ismerem, szóval inkább a srác ismerőse ) szerint a drogok miatt. Benne lehet ez ugyan a dologban, de jól gondolom, hogy az ilyen srácok csak egy numerát akarnak, és ha az nem sikerül egyből, akkor lelépnek? ( Plusz elég nőgyűlölőnek is tűnik a pasas. ) Nekem azt mondta, keresi az igazit de a drogok miatt nehéz, aztán meg hogy mindene megvan, sok pénze is, csak magányos, senkivel sem tud szórakozni. ( Mintha a sok pénzzel be tudott volna nálam vágódni ). Próbáltam normálisan, óvatosan lelkizni vele, nyilván nem volt rá vevő, csak a felszínes csevegésre. Lehet az is, ezért ( sem ) válaszolt már. Állítólag sok mindenen keresztül ment, az apja alkesz volt, az anyja beteg, aztán a srác leszúrta az apját, mert az nem segített az anyján, aki így qmeghalt, de most a srác - már ha alapozhatok a hallottakra, ugyanolyan alkesz, drogos és nőgyűlölő lett , mint az apja, plusz depressziós, olyanokat is kitesz, hogy meg akar halni. Az ilyen ember tényleg, teljesen veszett ügy? Sehogy se lehet segíteni rajta, mert csak lehúz/átver?

2022. okt. 24. 12:54
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Hibákért bocsi, gyorsan írtam és nem néztem át.
2022. okt. 24. 12:56
 2/16 anonim válasza:
Jobb ha kapcsolatba se lépsz velük semmilyen módon.
2022. okt. 24. 13:07
 3/16 anonim válasza:
Ez bizony rengeteg red flag.
2022. okt. 24. 13:43
 4/16 anonim válasza:
Ha kedved én szívesen beszélgetnék veled.
2022. okt. 24. 17:29
 5/16 anonim válasza:
Végülis csak gyilkos, mi ebben a redflag?
2022. okt. 24. 17:40
 6/16 anonim válasza:
Engem azért szoktak lepattintani mert nincs munkám, de hát ő csak az apját szúrta le :D
2022. okt. 24. 17:43
 7/16 A kérdező kommentje:
Többet nem tudok, mármint hogy most az apja meghalt e vagy sem, csak hogy leszúrta. De persze ez, és összességében az egész mindenhogy para.
2022. okt. 24. 17:48
 8/16 anonim válasza:
Ha leszúrta már megvolt benne a szándék hogy megöli.
2022. okt. 24. 17:51
 9/16 anonim válasza:
Ha olyan napja van, lehet téged is leszúr egyszer.
2022. okt. 24. 18:26
 10/16 anonim válasza:
Neked komolyan megfordult a fejedben, hogy ismerkedj vele?
2022. okt. 24. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!