Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyit számít 10 kg túlsúly...

Mennyit számít 10 kg túlsúly egy magas srácon? 187 centi.

Figyelt kérdés

Nehezen megy a csajozás, nem vagyok csúnya de van kis pocakom. Jobban érdeklődnének a csajok ha lefogynék kicsit? Nem fér bele kis mackósság? Úgy szeretek enni.


27 F



2022. okt. 2. 21:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem azon múlik. Sok lánynak még tetszik is, ha nem vagy vékony.
2022. okt. 2. 21:58
 2/11 anonim válasza:
Nem vészes, ha mellette nem vagy puding, hanem mozogsz is rendesen, akkor teljesen jó.
2022. okt. 2. 22:35
 3/11 anonim válasza:
Ha az a 10 kiló izom, akkor még jó is. Ha viszont mackós vagy, és zsír van rajtad, akkor kezdj el mozogni, mert nekem biztos nem kellenél így.
2022. okt. 2. 22:53
 4/11 anonim válasza:

Kezdj el edzeni, adj a külsődre. Az edzéssel amúgy önbizalmat is kapsz, ami szintén segíteni fog.


Én lány vagyok, van rajtam túlsúly (nem sok), elkezdtem leadni, és instant olyan önbizalom növekedést kaptam tőle, hogy az hihetetlen.

2022. okt. 2. 23:50
 5/11 A kérdező kommentje:
a legtöbb részem nem hájas, mert sportolok, de van pocakom és tokám. Edzés mellett lehet enni sokat? Nagyon szeretem a finom ételeket, még a szexnél is jobban... nem akarok róla lemondani
2022. okt. 3. 18:41
 6/11 anonim válasza:

187 cm magasságnál 10 kg túlsúlynak nem is szabadna látszani.

A kis pocak az sajnos a férfiak rémálma.

Nehéz vele bármit is tenni.

A nőknek a fenekükre megy minden deka, a férfiaknál meg a pocakra.

A baj inkább azzal van, hogy még csak 27 vagy, és már ez van.

Nem vagyoj vészmadár, de 40-50 körül olyan leszel mint Döbrögi.

Ott akkor már tényleg nehéz a hízást elkerülni.

2022. okt. 3. 21:01
 7/11 anonim válasza:
Maga a suly semmit, de a kinezeteden azert zavaro lehet.
2022. okt. 4. 08:04
 8/11 anonim válasza:
Fittlady. Boldog házasságban élek, nem értem miért hitted, hogy nincs párom? És akinek nem inge, ne vegye magára.
2022. okt. 4. 16:56
 9/11 anonim válasza:

Hány kg vagy, kb mennyi lehet a testzsírszázalékod? Amúgy szerintem nagyon eltérő, hogy kinek mi jön be/mennyire számít a külső.

Vannak lányok akik kifejezetten a nagyobb darab, macis típusú pasikra buknak, ha van a felesleg alatt egy fejlett izomzat, akkor az a 10 kg nem hiszem, hogy vészes.


A barátnőmnek kifejezetten a nagydarab férfiak jönnek be, így pl őt pont hogy nem zavarja, hogy van rajtam valamennyi háj.


Edzés mellett híztam meg én is, azért mert sokat ettem. Szóval lehet “sokat” enni, csak annak ugye a hízás a következménye. A kérdés, hogy téged ez mennyire zavar, megbékélsz vele. Én nem fogom már éheztetni magam a kockahasért mert rájöttem, hogy nem éri meg.

2022. okt. 5. 21:30
 10/11 anonim válasza:

Semennyit nem számít, sőt, sokkal jobb, mintha úgy néznél ki, mint egy vézna iskolás-forma gyerek. Mondjuk nem tudjuk, hogy azt a szerinted 10 kiló felesleget valami ideális középértéktől számolod, vagy valamelyik elfogadható tartomány tetejétől kezdve (tényleg, hány kg vagy?), de utóbbi esetben is annyi még elmegy, nem torzítja el az összképet. Pláne szerencsés vagy a magasságoddal. Ha baj van, nem itt van a baj.

Teljesen normális, természetes, emberi dolog egy kis has, csak napjainkban megy ez a laposhas, kockahas mizéria. Akkor szokott baj lenni a súllyal, amikor kezdődik a körtoka, hörcsögarc... női mellméretek, mert az az egész embert átigazolja a selejt kategóriába. Férfiaknál elvárható, hogy legyen valami arcéle. Az viszont egyénenként eltér ki mennyi felesleg után kezd a fejére hízni.

2022. okt. 9. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!