Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ki szeretne leszbikus, biszexu...

Ki szeretne leszbikus, biszexuális nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Érdeklődnék, hogy kik azok akik nyitottak ténylegesen beszélgetni, ismerkedni, barátkozni és/vagy társat keresni.


Kérlek írjatok kort és lakhelyet is.


Ez lehet későbbiekben másnak is hasznos lehet. :)



2022. szept. 29. 13:12
1 2
 11/20 anonim válasza:

Nekem már volt 8 éve két lány, akikkel összejártam. Csakis a kellemes hangulat volt a fontos mindhármunknak. Hosszú habfürdős pezsgős összegabalyodások, aztán másnap ki ki szaladt a dolgára.

Úgyhogy én ismerem ezt a dolgot. Jó is lehet, ha senki nem zúg bele a másikba :-)

Én benne lennék újból.

2022. szept. 30. 08:17
 12/20 anonim válasza:
Èn is benne lennèk kèt bi pasival, nőkènt :)
2022. szept. 30. 15:59
 13/20 anonim válasza:

Én is szívesen barátkoznék leszbi vagy biszex csajokkal.


39/N Miskolc

2022. okt. 8. 19:03
 14/20 anonim válasza:
Bi vagyok, de domináns és szenzitív egyben. Külsőre sokaknak kellenék, de az igényeim miatt inkább egyedül maradok amíg olyat találok akivel vagy akikkel passzolnak a dolgok őszintén. 50-es létemre a 20-75-ig szeretnének. Viszont csak szexkapcsolat nem érdekel. Véglegest szeretnék akár 1-2-3 személlyel együtt, közösen élve. Tehát ehhez még a hasonló anyagi helyzet is kell. Ezért nehéz.
2022. okt. 31. 02:59
 15/20 Orsolya válasza:

Miskolc

17/L

2022. okt. 31. 17:44
 16/20 anonim válasza:

Én szívesen beszélgetnék ilyen lánnyal. Régebben volt is ilyen lány barátom, csak valahogy megszünt a kapcsolat.

25/f szabolcs megye

2022. nov. 4. 11:28
 17/20 anonim válasza:
Én 21 éves fiú vagyok, és nagyon szívesen ismerkedem biszex, de akár leszbikus lányokkal is. Igazából mindig vágytam ilyen lány barátra, ha magadra ismersz, írj nyugodtan, nem akarlak megdugni :D
2022. nov. 4. 12:25
 18/20 anonim válasza:

Levelezni, beszélgetni, bulizni, városnézni és csak úgy bandázni benne vagyok. Párkapcsolat és alkalmi szex semmilyen felállásban nem érdekel.


Pest környéke, 39 éves, pánszexuális nő

2022. nov. 4. 15:03
 19/20 anonim válasza:

Szívesen beszélgetnék a témáról. Érdekelnek a biszexuális + leszbikus nők is. Élményeik-beszámolójuk érdekel. Mikor és hogyan jöttek rá illetve hogyan mondták ezt el a szüleiiknek, barátaiknak. stb.

Személyes találkozó is érdekel.

Heteroszexuális 40/f Veszprémmegyéből.

2022. nov. 4. 19:15
 20/20 anonim válasza:

Én benne lennék, sose volt ebbe részem, akár érdekelne is.

Sok mindent próbáltam, de ez kimaradt az életemből.

30F

2022. nov. 4. 21:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!