Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem lehet itt ismerkedni...

Miért nem lehet itt ismerkedni, társat keresni?

Figyelt kérdés
Ha itt nem, akkor hol ismerkedjek? A társkeresők fizetősek és nem hoznak eredményt, csak a pénzt szedik be. Az utcán nem illik leszólítani senkit. Ezen a világon túlnépesedés van. Túlságosan elszigetelte az IT az embereket egymástól. A nőket és a férfiakat is. Én azt mondom, ha saját igényeim szerint nem találok barátnőt és nem tudok családot alapítani, mert nem tetszik a politikusoknak ez a sok ember, illetve nem boldogulok, egyedül maradok és magányosan halok meg az IT, a pénz, illetve a túlnépesedési politika miatt és ezt simán végignézik a körülöttem lévő ismerősök, emberek, egy ország, egy világ, akkor én azon a véleményen vagyok, hogy megérdemli az emberiség, hogy kipusztuljon.

2022. szept. 18. 22:59
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Mert ezt a kategóriát még az oldal süllyedő színvonalához viszonyítva is ellepték a trollok.
2022. szept. 18. 23:01
 2/24 anonim válasza:

Eloben lehet ismerkedni, csak nem annyira konnyu azoknak, akik kevesbe extrovertaltak.


A netes ismerkedes sem lehetetlen, csak ferfikent sokkal nehezebb, mint nokent. Ha ferfikent kirakod, hogy ismerkednel, akkor maximum 1 erdemi valaszt fogsz kapni, de sokszor meg annyit se. Ha viszont egy no teszi ki ugyan ezt, es te megprobalsz rairni, akkor olyan sok jelentkezovel kell megkuzdened, hogy megint csak keves lesz az eselyed a sikerre.

Masreszt forumokon sokkal nehezebb olyat talalni, aki kulsore is tetszik, es eloben is megfog.

2022. szept. 18. 23:26
 3/24 anonim válasza:
Egyetértek,a világ megérett erre.A társkeresés sem egyszerű dolog,ne társkeresőn próbálkozz.Én feladtam,de a kinti világban összejön valami néha
2022. szept. 18. 23:35
 4/24 anonim válasza:
Szerintem tök jó
2022. szept. 18. 23:42
 5/24 anonim válasza:

Nem azért, de vagy 20 évig egyáltalán nem is lehetett itt társat keresni. Nem értem, miért engedélyezték. Azt sem értem, hogy miért nem lehet letiltani az üzenetfogadást, de mindegy. Most komolyan azt mondod, hogy egy totál nem erre szolgáló anonim oldalon kívül nem lehet társat keresni? Ennyire nem lehetsz ostoba és szerencsétlen, életképtelen.

(privátokra nem vagyok kíváncsi, automatikusan tiltom)

2022. szept. 18. 23:55
 6/24 anonim válasza:

Attól hogy te nem találsz még nem a világgal van baj. Ilyen sanyarú hozzáállással akkor sem találnál barinőt ha nem létezne informatika. Ki az egyáltalán akinek bejönnek az ilyen panaszkodó búbánat emberek, lecsapott a letargia ahogy elolvastam a soraidat mint valami félresiklott Ady Endre vers tele világfájdalommal. Megyek inkább megmaszírozom a Bájezit hercegemet mert olaszosan dzsigolosan


19 L 7.ker

2022. szept. 19. 00:33
 7/24 anonim válasza:

#6 "Megyek inkább megmaszírozom a Bájezit hercegemet mert olaszosan dzsigolosan

" - ez mit jelent?

2022. szept. 19. 00:51
 8/24 anonim válasza:
Azért nem lehet,mert mint láthatod..túl sok a "normális" itt.:)
2022. szept. 19. 02:41
 9/24 anonim válasza:

Vannak bajok...

A fejedben.

2022. szept. 19. 08:04
 10/24 Kólauborkával válasza:

Aki nem talál társat annal nincs is igazi igénye rá.

Már más kérdés alatt is válaszoltam ezt: ez is a természetes szelekció része, ha nem alkalmazkodsz az elvárásokhoz, akkor nem fogsz szaporodni, lényegében ilyen egyszerü a képlet, erröl pedig nem mi, a barátaid vagy a munkahelyed tehet, hanem egyes egyedül TE.

Tehát vagy teguél neg mindent, hogy alkalmazkodj, vagy csak szépen maradj csendben, ne hirdesd önnön hülyeségedet a világba kiáltva…

2022. szept. 19. 08:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!