Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol vannak a különleges nők?

Hol vannak a különleges nők?

Figyelt kérdés
Akik nem olyanok, mintha tömeg gyártott termékként épp most jöttek volna le a futószalagról. Akiknek természetes bájuk van és lehet velük sokféle dologról beszélgetni. Akiknek nem az a céljuk, hogy minél többször odadobják magukat, használati tárgyként olyanoknak, akik szemében a nullával egyenlő az értékük. Akiknek van saját személyiségük és nem a szokásos sablon, amit a világ az emberre erőltet.

2022. szept. 16. 13:27
1 2 3 4 5
 41/43 anonim válasza:

38, 39


Épeszűnek gondoljátok magatokat? :))))))))) 52 kiló? Mihez képest dagadt vagy nem dagadt? Ha 148 cm, akkor sem az egyébként, ha 170 cm, akkor sem. NEM ÉRTELMEZHETŐ a kiló önmagában... Úristen.

2022. szept. 18. 16:10
 42/43 anonim válasza:
Én vagyok a 34es 36os és a 38as mármint így egybe vagyis hát nem en sertegetek a 37etel
2022. szept. 18. 16:17
 43/43 anonim válasza:

42

Nyilvánvaló volt, hogy melyikek a te válaszaid.


Mondjuk az nem nyilvánvaló, hogy miért gondolod magad 52 kilóval (és hány cm-vel?) dagadtnak, de hát lehet, hogy anorexiás voltál és beteg az agyad (már bocs, de az anorexia tényleg pszichés, sőt, pszichiátriai betegségnek minősül).


És mi van akkor, ha maszkulin vagy és molett (kövérkés, dagadt, ami valószínűleg nem igaz, de te így gondolod)?


Feltételezed, hogy soha senkinek nem fogsz tetszeni? Miért?


Én személyesen találkoztam olyan nővel, akinek alig volt haja, szőrös volt az arca, hiányos volt (nagyon) a fogsora, büdös volt a lehelete (mert folyamatosan cigizett), nagyon nagyon formátlan rossz alakja volt és férjnél volt és ahogy a férjéről mesélt, abból nekem teljesen egyértelműen lejött, hogy kölcsönösen nagyon szeretik egymást.

2022. szept. 18. 16:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!